«Фонсека - мій друг». Луїш Каштру прокоментував жеребкування Шахтаря

Команді випало зіграти проти римської «Роми»

«Фонсека - мій друг». Луїш Каштру прокоментував жеребкування Шахтаря
© shakhtar.com

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Роми».

– Чи здивовані жеребом?
– Ні, жеребкування нас ніколи не дивують. Випасти може будь-яка команда, і ми мусимо бути підготовленими до кожної. На єврокубковому шляху вже мали величезні труднощі: деякі ми змогли подолати, деякі – не надто успішно. На нас чекає чергова складність. Сподіваюсь, що ми подолаємо її успішно.

– «Рому» очолює Паулу Фонсека. Наскільки добре ви знайомі?
– Це мій друг. Ми разом працювали в «Порту». Коли він пішов із «Шахтаря», я прийшов на заміну. Це великий тренер з великими знаннями й відмінною якістю футболу. Однак гра буде не проти Паулу Фонсеки, а проти «Роми». І також Фонсека гратиме не проти Каштру, а проти «Шахтаря». Обидві команди матимуть відверте бажання пройти до чвертьфіналу. Це буде дуже «притиснутий» етап для обох команд, дві надскладні зустрічі – спершу в Римі, потім у Києві. Ми маємо всі сподівання пройти далі.

– Фонсека працював з більшістю футболістів «Шахтаря», знає філософію клубу. Чи є це проблемою?
– Ні. Нині нам не слід працювати в клубах, з якими зустрінемось, аби чудово їх знати. Ми вивчаємо суперників дуже докладно. Паулу знає характер гравців «Шахтаря». Переглядаючи матчі, ми не завжди можемо прочитати емоційну складову футболістів. Перевага це чи ні? Побачимо. Наразі «Шахтар» повинен думати про те, що ми робили до сьогодні. Маємо зустрітися з черговим складним суперником, але ми вже грали з іншими, і нам вдавалося проходити далі. Протягом 20 єврокубкових матчів у «Шахтарі» в нас 9 перемог, 6 нічиїх і 5 поразок; 2 поразки від «Боруссії», по 1 – від «Інтера», «Аталанти» й «Манчестер Сіті». Ми зустрічалися на своєму шляху з європейськими грандами та зрозуміли, що все можливо. Зараз усі двері відкриті. Нині ми в кожному разі налаштовуватимемось на те, що чекає на нас до Ліги Європи, – матчі чемпіонату й Кубка. А потім уже переключимось на «Рому».

– «Шахтар» провів 6 поєдинків із «Ромою» та здобув 4 перемоги. Наразі мета – підтримувати таку позитивну статистику в Лізі Європи?
– Мета – пройти далі. Ми можемо зіграти внічию два матчі, однак пройти далі. Це моя мета і команди. Як ми це зможемо? Побачимо. Статистика – така річ, що не завжди є правдивою. Для нас, тренерів, це багато в чому не рахується. Коли я говорив про минуле, про наш шлях, це було для того, аби зрозуміти, що ми вже грали проти дуже складних суперників, а у футболі все відбувається по-різному. Часом ми успішні, а часом – ні. Сподіваємось, що цього разу все пройде добре. Ми геть спокійно підійдемо до цих матчів, проте ще попереду чимала робота в чемпіонаті та Кубку.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(37 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
    online
      SportsMan, 27.02.2021 06:14
    0
    Римская Рома? А чего не пишете барселонская Барселона, миланский Милан?
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 26.02.2021 17:47
    0
    Shakhtarlox, 26.02.2021 16:37
    Вот это битва, двух лохов-физруков. Самый скучный матч ЛЕ по ходу будет, два физрука-лоха катающих вату поперек поля, без какого-то обострения
    Ну это лучше чем бей беги и тоже без малейшего обострения
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 26.02.2021 17:47
    0
    Shakhtarlox, 26.02.2021 16:37
    Вот это битва, двух лохов-физруков. Самый скучный матч ЛЕ по ходу будет, два физрука-лоха катающих вату поперек поля, без какого-то обострения
    Ну это лучше чем бей беги и тоже без малейшего обострения
    R1d3r
      R1d3r, 26.02.2021 17:33
    +4
    FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:00
    Удачи родному клубу, удачи Шахтёру!
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 26.02.2021 17:03
    -3
    Кто как не самый титулованный и сильный клуб Украины - Шахтёр? - конечно никто. Так что, вперёд к победам! Мы гордимся тобой! Жаль что Киев на футбольной арене представляет это ничтожество - фк дно кипр
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:00
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи родному клубу, удачи Шахтёру!
    Петя Рудик
      Петя Рудик, 26.02.2021 16:56
    +6
    Ну так по-дружески розкатай його команду
    Kevko
      Kevko, 26.02.2021 16:50
    +5
    Комплементарность зашкаливает. Фонсека уже стал "великим тренером"
    marko2020
      marko2020, 26.02.2021 16:41
    +5
    Shakhtarlox, 26.02.2021 16:37
    Вот это битва, двух лохов-физруков. Самый скучный матч ЛЕ по ходу будет, два физрука-лоха катающих вату поперек поля, без какого-то обострения
    наоборот интрига есть в этих матчах - кто из двух физруков победит - тот и самый главный физрук
    Tеllur
      Tеllur, 26.02.2021 16:40
    0
    Shakhtarlox
      Shakhtarlox, 26.02.2021 16:37
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот это битва, двух лохов-физруков. Самый скучный матч ЛЕ по ходу будет, два физрука-лоха катающих вату поперек поля, без какого-то обострения
    nicksaf
      nicksaf, 26.02.2021 16:18
    -10
    Хорош друг -- обойдёт тебя на круг; 1/8 финала
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:00
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи родному клубу, удачи Шахтёру!
    Петя Рудик
    online
      Петя Рудик, 26.02.2021 16:56
    +6
    Ну так по-дружески розкатай його команду
    Kevko
      Kevko, 26.02.2021 16:50
    +5
    Комплементарность зашкаливает. Фонсека уже стал "великим тренером"
    marko2020
      marko2020, 26.02.2021 16:41
    +5
    Shakhtarlox, 26.02.2021 16:37
    Вот это битва, двух лохов-физруков. Самый скучный матч ЛЕ по ходу будет, два физрука-лоха катающих вату поперек поля, без какого-то обострения
    наоборот интрига есть в этих матчах - кто из двух физруков победит - тот и самый главный физрук
    R1d3r
      R1d3r, 26.02.2021 17:33
    +4
    FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:00
    Удачи родному клубу, удачи Шахтёру!
    SportsMan
    online
      SportsMan, 27.02.2021 06:14
    0
    Римская Рома? А чего не пишете барселонская Барселона, миланский Милан?
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 26.02.2021 17:47
    0