ФК Львів заперечує тиск УАФ в «мовному скандалі»

Клуб заявив, що ніякого тиску немає

ФК Львів заперечує тиск УАФ в «мовному скандалі»
© pfclviv.com

ФК «Львів» на офіційному сайті спростував інформацію одного ЗМІ про те, що Українська асоціація футболу тисне на клуб, щоб пом'якшити скандал навколо мовного питання.

Під час матчу УПЛ «Колос» - «Львів» тренер гостей Віталій Шумський попросив 4-го арбітра говорити з ним українською, а за це суддя матчу показав наставнику попередження.

У ЗМІ стверджувалося, що УАФ тисне на «Львів» і вимагає випустити м'яку заяву. Клуб це спростовує.

«У соцмережі Твіттер видання «Спортивка» з’явилося наступне повідомлення: «У зв’язку з подіями щодо так званого мовного скандалу навколо тренера Шумського «Львів» почали жорстко пресувати з Києва. Скажімо так, з кіл, максимально наближених до УАФ. Вимагають відповідну заяву для пом’якшення ситуації, яка вийшла за рамки футбольної».

«Клуб заявляє, що це повідомлення не відповідає дійсності. Офіційно спростовуємо згадану інформацію газети «Спортивка» та закликаємо представників ЗМІ, футбольної громадськості та вболівальників клубу не довіряти сумнівним і неперевіреним даним. В разі потреби – звертатися за офіційним коментарем до прес-служби ПФК «Львів».

«Також нагадуємо, що ПФК «Львів» завжди твердо обстоює свою позицію та власною діяльністю постійно акцентує увагу на важливості національних цінностей у житті кожного громадянина нашої держави.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Львів

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.02.2021 21:10
    -1
    DICTATOR_UA , 26.02.2021 19:01
    Який ти даун, чувак. То відповідаєш мені і пишеш що тиску нема, то сам пишеш що вже Шумського зливають.
    Як ти живеш таким тупим???
    йди на х.....й!
    Ruslan
    online
      Ruslan, 26.02.2021 20:07
    0
    От і помягчили...
    DICTATOR_UA
    online
      DICTATOR_UA , 26.02.2021 19:01
    -1
    PFCLviv, 26.02.2021 18:26
    УАФ всетаки тисне на Львів. Раз така заява значить Львів злив Шумського і вигороджує "арбітрів" - українофобів!
    Який ти даун, чувак. То відповідаєш мені і пишеш що тиску нема, то сам пишеш що вже Шумського зливають.
    Як ти живеш таким тупим???
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.02.2021 18:26
    -2
    УАФ всетаки тисне на Львів. Раз така заява значить Львів злив Шумського і вигороджує "арбітрів" - українофобів!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.02.2021 18:10
    -3
    DICTATOR_UA , 26.02.2021 17:39
    Ну от ФК Львів і починає пом'якшувати ситуацію.
    Чи як ще розцінювати цю заяву?
    Як розцінювати ?! Розцінювати так, шо Спортивка це брехлива, жовта преса, яка робить хайп на ситуації, яка склалася. Чи ти думаєш керівництво Львова спортивці зливає всю кухню ?!
    Tеllur
      Tеllur, 26.02.2021 18:05
    -3
    Mykhailo Orlovskyi, 26.02.2021 17:57
    Беріть вже Ніцой членкінєй застосунку і перемога буде за вами!
    Без хфаривон и хвэдыны она только детская писальница.
    Tеllur
      Tеllur, 26.02.2021 18:04
    -4
    Ну вот на днях приедут побратимы из Киева. Посмотрим как там будут отлавливать русскоязычных жерсонов и караваевых.)
    Особенно в раздевалках и туалетах.
    Вот там Шумский как раз мог общаться с четвёртым арбитром.
    Но не у кромки поля!
    Mykhailo Orlovskyi
      Mykhailo Orlovskyi, 26.02.2021 17:57
    -2
    Беріть вже Ніцой членкінєй застосунку і перемога буде за вами!
    DICTATOR_UA
    online
      DICTATOR_UA , 26.02.2021 17:39
    +2
    Ну от ФК Львів і починає пом'якшувати ситуацію.
    Чи як ще розцінювати цю заяву?
    Sunrise
    online
      Sunrise, 26.02.2021 16:44
    0
    А где же комменты? Где про "шайку, про Львов прав, про клованов"? Куда делись все эти люди отписавшиеся под новостью-дезинфой?
    DICTATOR_UA
    online
      DICTATOR_UA , 26.02.2021 17:39
    +2
    Ну от ФК Львів і починає пом'якшувати ситуацію.
    Чи як ще розцінювати цю заяву?
    Ruslan
    online
      Ruslan, 26.02.2021 20:07
    0
    От і помягчили...
    Sunrise
    online
      Sunrise, 26.02.2021 16:44
    0
    А где же комменты? Где про "шайку, про Львов прав, про клованов"? Куда делись все эти люди отписавшиеся под новостью-дезинфой?