Welsh Open: Ронні вийшов в свій 80-й півфінал без боротьби

Селбі програв Брауну в чвертьфіналі

2427
1

У валлійському Ньюпорті наближається кульмінація Welsh Open. Напередодні були зіграні чвертьфінальні поєдинки.

Втім, не зовсім зіграні (вірніше - зіграні, але не всі). Ронні О'Салліван у 80-й раз зіграє в півфіналі рейтингового турніру. Але пробився він туди через відмову Алі Картера провести чвертьфінальний поєдинок. Поки що, нагадаємо, на Welsh Open Ронні програв тільки один фрейм! Алістер послався на проблеми зі здоров'ям, але це точно не коронавірус.

Решта поєдинків 1/4 фіналу вийшли на подив непростими. І всі завершилися у вирішальній партії!

Стівен Магуайр обіграв чинного володаря титулу, Шона Мерфі. Стівен оформив два сенчурі і три півсотенних серії. А Шон втратив шанси потрапити в топ-16 річного рейтингу і, відповідно, брати участь в Players Championship.

Джордан Браун, №79 світового рейтингу, продовжує дивувати в хорошому сенсі. У матчі з Марком Селбі він повів в рахунку 3:1. Однак Марк зумів наздогнати суперника. Після обміну фреймами все вирішувалося в 9-й партії. Селбі потрібен був снукер, він поставив його, але програв на останньому чорному!

"Я на сьомому небі від щастя. Роки наполегливої ​​роботи нарешті позначилися, щоб подарувати мені цей один-єдиний момент, - заявив 33-річний Браун після матчу. - Я знаю, що це ще не кінець. Я з нетерпінням чекаю півфіналу». А там на нього чекає Магуайр, і поєдинок не просто дасть квиток до фіналу: переможець гарантує собі місце в топ-16 річного рейтингу і путівку на наступний турнір.

Марк Вільямс - єдиний валлієць, який перемагав на Welsh Open. Причому зробив це двічі, але останній раз - ще в минулому столітті, в 1999-му. У чвертьфіналі нинішнього розіграшу Марк обіграв Тома Форда. Він вів у рахунку 3:1 і 4:2, дозволив супернику зрівняти рахунок, але в підсумку переміг - 5:4. Невідомо, чи зможе Вільямс втретє стати тріумфатором турніру, але завдання-мінімум він уже виконав: завдяки цій перемозі він забронював собі місце на Players Championship.

У суботу, 20 лютого, відбудуться півфінальні поєдинки.