Ліга чемпіонів. Ольборг наздоганяє Мотор, перемоги ПСЖ і Барселони

Каталонський клуб продовжує йти без втрат

1652
0
handballveszprem.hu

Завершився дванадцятий тур Ліги чемпіонів з гандболу. У групі В скористався осічкою чемпіона України данський «Ольборг», який обіграв головних аутсайдерів турніру в особі хорватського «Загреба» – 38:29. Скандинави впевнено контролювали поєдинок і жодного разу по ходу зустрічі не дали хорватам вийти вперед у рахунку. У другому таймі перевага «Ольборга» навіть доходила до чотирнадцяти м'ячів, після чого данці відверто розслабилися і дозволили балканцям скоротити різницю в рахунку. Завдяки цій перемозі «Ольборг» зрівнявся за очками з «Мотором».

Єдиною командою, яка йде без втрат в Лізі чемпіонів, є «Барселона». У минулому турі каталонці здобули дуже непросту домашню перемогу над французьким «Нантом» – 30:29. Після першого тайму іспанський клуб поступався гостям з різницею в три м'ячі – 14:17, тим не менш, у другій половині гри господарі зібралися і спочатку відіграли відставання, а трохи пізніше в дуже впертій боротьбі змогли обіграти непоступливих опонентів. Найрезультативнішим гравцем матчу став іспанський лівий крайній французького «Нанта» Валеро Рівера, який закинув у ворота своїх співвітчизників дев'ять м'ячів.

У групі А після невдалого старту продовжує йти вгору по турнірній таблиці французький «ПСЖ». Цього разу підопічні іспанського тренера Рауля Гонсалеса на своєму майданчику обіграли білоруський «Мєшков Брест» – 33:26. Господарі сильно почали поєдинок, але в другому таймі брестчани зуміли наздогнати «ПСЖ». Деякий час рахунок тримався рівним – 18:18, 19:19, 20:20, однак потужний ривок «ПСЖ» – 5:0, після якого рахунок став – 25:20, визначив результат зустрічі. Французький клуб продовжує свою безпрограшну серію, яка на даний момент налічує чотири перемоги поспіль.