І знову Веспрем не по зубах: Мотор програв і в Угорщині

Запорожці поступилися у виїзному поєдинку Ліги чемпіонів

4646
4

І знову «Мотор» дав реальний бій «Веспрему». І знову зазнав поразки. Однак в порівнянні з попередньою зустріччю Ліги чемпіонів, проти «Кіля», ми, на щастя, побачили зовсім іншу запорізьку команду.

Оскільки «Мотор» абсолютно на рівних боровся з фаворитом протягом першого тайму. Так, відпустив трохи, але ближче до свистка на перерву зумів зрівняти рахунок - 17:17.

І в другій половині зустрічі довгий час йшла гра на рівних. «Мотор» навіть вів у рахунку, проте ближче до фінального свистка позначилася чи то втома запорожців, то чи краща форма господарів. Хвилин за 20 до кінця зустрічі «Веспрем» почав нарощувати перевагу, довів її до «+3» і тримав цей розрив досить впевнено. Був момент, коли ми підібралися практично впритул, але на останніх секундах Македа встановив остаточний рахунок - 34:30.

«Веспрем» залишився другим, «Мотор» третім. Але при цьому розрив збільшився до п'яти очок, а знизу підпирають конкуренти...