Буде перемога. Циганик зробив сміливий прогноз на матч Динамо - Брюгге

Фахівець вважає, що в киян є хороші шанси на успіх

Буде перемога. Циганик зробив сміливий прогноз на матч Динамо - Брюгге
© ФК Динамо Київ

Відомий журналіст і коментатор Ігор Циганик високо оцінив шанси київського «Динамо» в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Брюгге».

«Дуже-дуже важка буде гра, тому що ми розуміємо, в яких погодних умовах буде проходити матч.

Бельгійці приїдуть до Києва, щоб відбитися, розуміючи, що можуть отримати необхідний результат у себе вдома.

Мені сподобалося «Динамо» в першому поєдинку після зимової перерви проти «Олімпіка» своїм настроєм і натхненням на гру. Бєсєдін двічі відзначився - це додасть йому впевненості в своїх силах.

Ризикну припустити, що буде мінімальна перемога «Динамо», - сказав Циганик.

Зустріч з бельгійцями відбудеться у четвер, 18 лютого. Початок матчу був перенесений на 17:00 через великі морози.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Рейтинг букмекерів

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ёкарный Бабай
      Ёкарный Бабай, 18.02.2021 00:45
    0
    Axmetov10, 18.02.2021 00:41
    В кубках я болею за ДК,но прогноз Цыганыка вынуждает поставить на х2.Он ещё ни разу не угадывал,я всегда жду его прогнозов
    Axmetov10
      Axmetov10, 18.02.2021 00:41
    0
    В кубках я болею за ДК,но прогноз Цыганыка вынуждает поставить на х2.Он ещё ни разу не угадывал,я всегда жду его прогнозов
    kvlad200760
      kvlad200760, 18.02.2021 00:37
    0
    І хто того чорноротого за язик тягне?
    Axmetov10
      Axmetov10, 18.02.2021 00:28
    +2
    В кубках я болею за ДК,но прогноз Цыганыка вынуждает поставить на х2.Он ещё ни разу не угадывал,я всегда жду его прогнозов
    temamx2727
      temamx2727, 17.02.2021 21:31
    +3
    Смелый прогноз? Победа в один мяч?
    Мне кажется 3-1 должны хлопнуть, а может ещё и больше, если не остановятся как всегда на радостях, и будут ждать свистка.
    BUCH
    online
      BUCH, 17.02.2021 21:14
    0
    FACE_CONTROL, 17.02.2021 21:11
    Ооо, это комплимент?)))
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 17.02.2021 21:11
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    asus, 17.02.2021 21:04
    можно смело наоборот брать)))
    BUCH
    online
      BUCH, 17.02.2021 21:10
    +1
    asus, 17.02.2021 21:04
    можно смело наоборот брать)))
    В твоём нике реально не хватает одной буквы
    asus
      asus, 17.02.2021 21:04
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    можно смело наоборот брать)))
    BUCH
    online
      BUCH, 17.02.2021 20:58
    +1
    FACE_CONTROL, 17.02.2021 20:41
    Известный журналист и комментатор Игорь Цыганык
    ——————————
    И тут ты успела))
    Так может на свиданку сходим?
    Мне нравится твой темперамент)))
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 17.02.2021 20:41
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Известный журналист и комментатор Игорь Цыганык
    ——————————
    temamx2727
    online
      temamx2727, 17.02.2021 21:31
    +3
    Смелый прогноз? Победа в один мяч?
    Мне кажется 3-1 должны хлопнуть, а может ещё и больше, если не остановятся как всегда на радостях, и будут ждать свистка.
    Axmetov10
      Axmetov10, 18.02.2021 00:28
    +2
    В кубках я болею за ДК,но прогноз Цыганыка вынуждает поставить на х2.Он ещё ни разу не угадывал,я всегда жду его прогнозов
    BUCH
    online
      BUCH, 17.02.2021 21:10
    +1
    asus, 17.02.2021 21:04
    можно смело наоборот брать)))
    В твоём нике реально не хватает одной буквы
    BUCH
    online
      BUCH, 17.02.2021 20:58
    +1
    FACE_CONTROL, 17.02.2021 20:41
    Известный журналист и комментатор Игорь Цыганык
    ——————————
    И тут ты успела))
    Так может на свиданку сходим?
    Мне нравится твой темперамент)))
    Ёкарный Бабай
      Ёкарный Бабай, 18.02.2021 00:45
    0
    Axmetov10, 18.02.2021 00:41
    В кубках я болею за ДК,но прогноз Цыганыка вынуждает поставить на х2.Он ещё ни разу не угадывал,я всегда жду его прогнозов
    Axmetov10
      Axmetov10, 18.02.2021 00:41
    0
    В кубках я болею за ДК,но прогноз Цыганыка вынуждает поставить на х2.Он ещё ни разу не угадывал,я всегда жду его прогнозов
    kvlad200760
      kvlad200760, 18.02.2021 00:37
    0
    І хто того чорноротого за язик тягне?
    BUCH
    online
      BUCH, 17.02.2021 21:14
    0
    FACE_CONTROL, 17.02.2021 21:11
    Ооо, это комплимент?)))