| Оновлено 17 лютого 2021, 15:19
2030
2

Сімон МІНЬЙОЛЕ: «У грі з Динамо не можна давати ані найменшої слабини»

«Брюгге» під силу добитися результату навіть за екстремальних погодних умов, вважає воротар

2030
2

32-річний бельгійський воротар «Брюгге» Сімон Міньйоле поділився думкою про протистояння з київським «Динамо» в 1/16 фіналу Ліги Європи.

«Перш за все хочу підкреслити, що проводити будь-які паралелі з нашим попереднім протистоянням півторарічної давнини не має ніякого сенсу. Так, ми тоді в завзятій боротьбі пройшли киян, але це все, як то кажуть, справи днів, що давно минули, а сьогодні реалії зовсім інші. Це буде поєдинок абсолютно інших команд. «Динамо», як і раніше, належить до розряду тих суперників, у грі з якими не можна давати ані найменшої слабини. 90 хвилин максимальної зібраності і концентрації, 90 хвилин ілюстрації твого максимального рівня і майстерності! Інакше навіть на найменший успіх у Києві розраховувати не варто.

Чи під силу нам це? Безумовно, навіть за екстремальних погодних умов. Подивимося, чим нас зможуть здивувати господарі. У них зараз підібрався досить непоганий склад. Багато молодих талановитих хлопців, але часом у наявності відсутність досвіду, зіграності, автоматизму. Напевно, тому бувають прогалини у грі практично всіх ліній. Але кожен матч — особливий, тим більше на європейському рівні, тому на нас в Києві чекає важкий поєдинок. Я знаю, що у «Динамо» зараз новий тренер, який свого часу вже вигравав Лігу Європи. Буде цікаво подивитися, що і як йому вдалося змінити у грі киян, які пастки і сюрпризи він приготував нам в Києві», — зазначив Міньйоле.

Перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» — «Брюгге» відбудеться в Києві у четвер, 18-го лютого, о 19:55.

(10)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 4

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі