Томас ТУХЕЛЬ: «Дуже солідна командна гра і заслужена перемога»

Наставник «Челсі» – про матч із «Тоттенгемом»

1869
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Томас Тухель

Головний тренер лондонського «Челсі» Томас Тухель прокоментував перемогу над «Тоттенгемом» (1:0) в матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Ми дуже задоволені результатом. Це була ще одна важка гра проти сильного суперника, але ми зіграли дуже добре, контролювали матч. Був хороший перший тайм. У другому таймі ми допустили багато втрат і стали грати через довгі передачі.

Якщо ви граєте проти команди високого рівня, потрібно розуміти, що будуть моменти, коли вам доведеться терпіти. Ми захищалися дуже активно і сміливо і наполегливо шукали другий гол, бо він міг би вбити гру. Це була дуже солідна командна гра і заслужена перемога», - сказав Тухель.