Мотор в гостях не зумів обіграти Кіль

Чинний переможець гандбольної ЛЧ переміг запоріжців з різницею в 11 м'ячів

4673
4

Запорізький «Мотор» провів перенесений поєдинок 4-го туру гандбольної Ліги чемпіонів. Невідомо, як склався б матч, якби він відбувся в належний час, в жовтні. Але зараз, після зимової паузи, сили були явно нерівні.

Гості відкрили рахунок в матчі, проте «Кіль» дуже скоро вийшов вперед. Німецька команда до 10-ї хвилини оформила перевагу в 4 м'ячі - і впевнено утримувала цю різницю аж до свистка на перерву. А в другій половині гри стало ясно, що різниця в класі виконавців занадто велика.

В середині другого тайму був відрізок, коли «Мотор» не міг забити протягом 10-ти хвилин! А гравці «Кіля» свої шанси продовжували використовувати. І нарощували перевагу. Показова статистика: гандболісти німецької команди завдали на 10 кидків більше, ніж запорожці. А точність кидків - 60% у «Кіля» і тільки 49% - у «Мотора».

Друга причина поразки - колосальний технічний брак. Лише 1 технічну помилку допустили господарі, тоді як в пасиві «моторівців» таких накопичилося аж 7! У підсумку «Кіль» завершив поєдинок з різницею «+11» і істотно поправив своє турнірне становище. У команди після 9-ти матчів 9 очок і п'яте місце. «Мотор» з 12-ма балами (після 10-ти ігор) поки що третій. Причому з негативною різницею «забитих-пропущених» (-18). Відзначимо, що в матчі 11-го туру команди знову зустрінуться. І станеться це зовсім скоро - 10 лютого «Кіль» прилетить до Запоріжжя. Дуже мало часу, щоб провести роботу над помилками. Проте, сподіваємося, що тренери знайдуть потрібні слова, і «Мотор» в рідних стінах покаже набагато кращу гру.

Ліга чемпіонів ЄГФ. Група В. 4-й тур.

«Кіль» – «Мотор» - 34:23 (16:12)

«Кіль»: Ландін-Якобсен, Квенштедт - Сагосен, Фойгт, Екберг, Зарабец, Дувняк, Вайнхольд, Суннефельдт, Еріг, Вінсек, Горак, Рейкіннд, Вагнер, Пекелер.

«Мотор»: Мороз, Комок – Горига, Моліна Косано, Миноцький, Орбович, Малашінскас, Кравченко, Пуховський, Гурковський, Бохан, Бабичев, Денисов, Турченко, Козакевич, Касай, Бохан.

Арена Wunderino-Arena-Kiel (Кіль, Німеччина).

Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!