Барселона поквиталася із Атлетіком за поразку в Суперкубку

Всі голи в матчі забила команда Рональда Кумана

11765
4

Поєдинок на знаменитому «Камп Ноу» став вже третьою зустріччю команд в січні. Дві попередні вийшли і результативними і надзвичайно емоційними. На початку місяця в поєдинку Ла Ліги каталонці перемогли з рахунком 3:2, але через кілька днів, вже в Суперкубку країни, з таким же рахунком і програли.

У тому матчі Лео Мессі отримав першу в своїй кар'єрі червону картку, так що на черговий матч з «басками» лідер «блаугранас» був націлений і відповідально і серйозно.

Вже зі старту поєдинку «Барселона» забрала м'яч під свій контроль. Підопічні Кумана розгортали свої позиційні атаки, а «Атлетик» навіть не міг перейти центр поля. Перший і єдиний удар по воротах господарів команда Марселіно Тораля нанесла на 23 хвилині, коли Берчіче пробив здалеку, але Тер Штеген легко забрав м'яч.

А до цього рахунок в поєдинку вже був відкритий. На 20-й хвилині поблизу свого штрафного гості збили Мессі і Лео забив дивовижний по красі і точності гол. М'яч влетів у самісіньку «дев'ятку» воріт Симона - 1:0.

Після пропущеного гола «Атлетік» так і не прийшов до тями. Гості, як і раніше, легко втрачали м'яч, а Дембеле в кінці тайму міг подвоїти рахунок, але пробив вище.

Тим дивніше стали розвиватися події після перерви. Чи то Барса ще подумками не вийшла з роздягальні, чи то Тораль жорстко поговорив зі своїми гравцями, але вже на 49 хвилині рахунок став рівним. Після навісу з лівого флангу Альба зрізав м'яч у власні ворота - 1:1.

Барса стрепенулася і знову закрутила мережива біля чужих воріт, але до голу справа все не доходила. І лише на 74-й хвилині господарі домоглися свого. Один з найактивніших у матчі Дембеле відправив Мінгесу в прорив по правому флангу, той прострілив і Грізманн в один дотик переправив м'яча за комірець Симону - 2:1.

Ближче до кінця матчу могли забивати і Пьяніч і Альба, але рахунок так і залишився 2:1.

Після перемоги «Барселона» набрала 40 очок і потіснила з другого місця «Реал», який вдома поступився «Леванте» - 1:2. «Атлетік» залишився одинадцятим.