УХЛ. Маріуполь вирвав перемогу у Дніпра за 10 секунд до кінця овертайму

Команда Сергія Вітера зробила камбек з 0:2

388
0
УХЛ

В Херсоні матчем «Дніпро» – «Маріуполь» завершився 29-й тур УХЛ Паріматч.

Вже на третій хвилині зустрічі команди на двох створили по одній гольовій можливості. Спочатку, херсонський захисник врятував свої ворота після небезпечного моменту у форварда маріупольців Лихачова. А потім уже кіпер гостей Дуве зробив сейв після добивання Воробйова.

Поступово ініціативою в грі заволоділи господарі майданчика, які все більше і більше нагнітали гостроту біля воріт Дуве. Але ближче до кінця періоду гра вирівнялася, і команди пішли на перерву з нулями на табло.

У другій двадцятихвилинці команди трохи розкріпачилися, що дозволило їм закинути три шайби. Спочатку Швецов, а потім і Воробйов (в більшості) дозволили «Дніпру» вести в рахунку 2:0. Але, завдяки точному кидку Лихачова, маріупольці швидко змогли відквитати одну шайбу.

У третьому періоді, перші десять хвилин були за «Маріуполем». Підопічні Вітера здорово і швидко переходили з оборони в атаку і, постійно накидаючи шайбу в зону суперника, нагнітали атмосферу біля воріт Хомутова. Такі дії гостей принесли свої результати - на 47 хвилині Луговий на добиванні зрівняв рахунок 2:2. У підсумку основний час завершився внічию. Тому далі переможець повинен був визначитися в овертаймі.

У додатковій п'ятихвилинці херсонці мали два гольові моменти, але завдяки впевненим діям кіпера, «Маріуполь» вистояв. І коли здавалося, що переможця в цьому матчі визначить серія булітів, форвард «Маріуполя» Роберт Корчоха за 10 секунд до кінця овертайму закинув переможну шайбу – 3:2.

«Дніпро» – «Маріуполь» – 2:3 ОТ (0:0, 2:1, 0:1, 0:1)

Шайби:
1:0 - Швецов (Каракулько - Матусевич), 30:31; 2:0 - Воробйов (Шевцов - Крисанов), 33:44; 2:1 Лихачов (Бондаренко), 34:16; 2:2 - Луговий, 46:30; 2:3 - Корчоха (Градусов), 64:50.

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Декало - Сірченко, Білоусов - Ратушний, Афанасьєв (К) - Матусевич, Ганута - Волошин; Янішевський (А) - Гасніков (А) - Галєєв, Швецов - Крисанов - Каракулько, Чернишенко - Воробйов - Целогородцев, Панасенко - Борисов - Ніконов.

«Маріуполь»: Дуве (Дмитрієв); Пахмурін - Скурихін, Васильєв - Костарєв, Петрухно (А) - Гуров, Філімонов - Фроленко; Чердак (К) - Корчоха - Карпенко, Бондаренко - Лихачов - Градусов, Луговий - Мазур - Мостовий, Коваленко - Ромащенко - Тимченко.