Хет-трик на рахунку Хеффернана

201
0
УХЛ

Матчем між «Білим Барсом» і «Крижаними Вовками» продовжився 28 тур регулярного чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч.

Набагато впевненіше матч розпочали господарі зустрічі, які відразу провелии на ворота Стельмаха декілька небезпечних атак, які вже на другій хвилині привели до закинутої шайби - третім голом у сезоні відзначився Качан. Однак, через 7 хвилин Панков зловив відмінну передачу від Сибілевіча і кидком в порожній кут воріт зрівняв рахунок на табло.

Здавалося, що на першу перерву команди підуть за рівного рахунку, але за хвилину до сирени красивим голом відзначилася ударна пара «барсів» Благий-Бабинець - перший відпасував, а другий вивів білоцерківців вперед.

У другій двадцятихвилинці «Крижані Вовки» змогли привернути матч з ніг на голову - на старті періоду Хеффернан вдруге в матчі зрівняв рахунок, а потім під завісу другого відрізка зустрічі той же Хеффернан зробив дубль і вперше в матчі вивів свою команду вперед.

На старті третього періоду Анкудінов у четвертий раз прошив Кучера і подвоїв перевагу своєї команди. Після пропущеного гола білоцерківці кинулися в атаку, але прошити ще раз Стельмаха у них не вийшло. А ось «Вовки» на останніх секундах матчу розписалися в уже порожніх воротах «Білого Барса» і оформили перемогу в цьому матчі.

Відзначимо, що Хеффернан записав на свій рахунок хет-трик, а «Крижані Вовки» перервали свою 14-матчеву серію поразок і виграли вперше з грудня.

«Білий Барс» – «Крижані Вовки» – 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Шайби: 1:0 Качан (Ядловський, Благий), 2:12; 1:1 Панков (Сибілевіч, Сурін), 09:24; 2:1 Бабинець (Благий, Качан), 18:55; 2:2 Хеффернан (Анкудінов), 21:25; 2:3 Хеффернан (Орлов, Фолтін), 37:44; 2:4 Анкудінов (Панков, Орлов), 40:23; 2:5 Хеффернан (Анкудінов), 59:35.

«Білий Барс»: Кучер (Полгородник); Грицюк - Кравець, Ядловський (А) - Гребеник (А), Будько - Логач, Собко - Трошкін; Благий (К) - Качан - Бабинець, Грабовецький - Брага - Бородай, Удовиченко - Ружніков - Тищенко, Мороз - Даниленко - Лєсников.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов - Павлов, Лучніков - Фолтін, Неверов - Сисоєв; Сибілевіч - Сурін (А) - Панков (А), Хеффернан - Орлов - Анкудінов (К), Калинич - Булах - Черемнов, Андрющенко.