Друга перемога в Болгарії. Прометей розібрався з Рілскі Спортіст

Кам'янський клуб здобув ще одну перемогу в Кубку Європи ФІБА

2250
2
fiba.basketball

Кам'янський «Прометей» провів другий матч групового раунду Кубка Європи ФІБА, обігравши болгарський «Рілскі Спортіст».

«Прометей» агресивно почав поєдинок і одразу почав відриватися в рахунку. У кам'янчан полетіли влучні кидки з-за дуги (за шість хвилин номінальні господарі влучили три «трьошки»), і за рахунку 15:5 тренерський штаб «Рілскі» взяв тайм-аут. Коротка пауза заспокоїла баскетболістів болгарського клубу, які скоротили різницю до мінімуму. А першу чверть болгари і зовсім завершили на свою користь.

Новий ривок «Прометея», який почався з триочкового Вона, стався в середині другої 10-тихвилинки. Болгари почали нервувати, а ефектною точкою вдалого для кам'янчан відрізка став влучний кидок Липового з-за меж дуги: м'яч із сиреною опустився в кошик.

Надалі кам'янчани розвинули успіх, і їхня перевага досягала двадцяти очок. Болгарам вдалося скоротити різницю, але особливих переживань з приводу підсумкового результату у шанувальників кам'янського клубу не виникало.

Дебютант єврокубків здобув другу перемогу і практично гарантував собі участь у наступній стадії. У п'ятницю «Прометей» завершить груповий раунд матчем проти австрійського «Калфенберга».