Феноменальний Роберт. Левандовскі забив 500-й гол у кар'єрі

Нападаючий «Баварії» подолав знакову позначку в кар'єрі

Феноменальний Роберт. Левандовскі забив 500-й гол у кар'єрі
© Twitter

Форвард «Баварії» Роберт Левандовскі забив м'яч у грі 18-го туру Бундесліги проти «Шальке» (4:0).

Для польського нападника це вже 500-й гол у кар'єрі. Левандовскі став лише четвертим гравцем з діючих футболістів, хто забив 500 голів за кар'єру. Раніше цю позначку подолали Кріштіану Роналду, Ліонель Мессі і Златан Ібрагімович.

У цьому сезоні на рахунку 32-річного поляка 23 голи в 17-ти матчах Бундесліги.

Раніше Левандовскі повторив 50-річний рекорд Герда Мюллера.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
      temamx2727, 25.01.2021 12:06
    0
    andre_lui, 25.01.2021 00:28
    Странно! Тут же новость, что Ибра ответил Сапате и что у шведа 498 голов? Почему информация разная.
    Про Ибру вроде без учета голов за сборную писали.
    Fan_GOOD_FootBall
    online
      Fan_GOOD_FootBall, 25.01.2021 00:48
    -1
    andre_lui, 25.01.2021 00:28
    Странно! Тут же новость, что Ибра ответил Сапате и что у шведа 498 голов? Почему информация разная.
    Кто то явно пи.....т))
    Fan_GOOD_FootBall
    online
      Fan_GOOD_FootBall, 25.01.2021 00:48
    +1
    andre_lui, 25.01.2021 00:28
    Странно! Тут же новость, что Ибра ответил Сапате и что у шведа 498 голов? Почему информация разная.
    Кто то явно пи.....т))
    andre_lui
    online
      andre_lui, 25.01.2021 00:28
    0
    Странно! Тут же новость, что Ибра ответил Сапате и что у шведа 498 голов? Почему информация разная.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 24.01.2021 21:42
    +1
    Добре, що залишився в Баварії. Якби перейшов в Реал, то хто знає якби там пішло.
    Maks23
      Maks23, 24.01.2021 21:11
    +3
    Красавчик!
    Maks23
    online
      Maks23, 24.01.2021 21:11
    +3
    Красавчик!
    Fan_GOOD_FootBall
    online
      Fan_GOOD_FootBall, 25.01.2021 00:48
    +1
    andre_lui, 25.01.2021 00:28
    Странно! Тут же новость, что Ибра ответил Сапате и что у шведа 498 голов? Почему информация разная.
    Кто то явно пи.....т))
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 24.01.2021 21:42
    +1
    Добре, що залишився в Баварії. Якби перейшов в Реал, то хто знає якби там пішло.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 25.01.2021 12:06
    0
    andre_lui, 25.01.2021 00:28
    Странно! Тут же новость, что Ибра ответил Сапате и что у шведа 498 голов? Почему информация разная.
    Про Ибру вроде без учета голов за сборную писали.
    andre_lui
    online
      andre_lui, 25.01.2021 00:28
    0
    Странно! Тут же новость, что Ибра ответил Сапате и что у шведа 498 голов? Почему информация разная.