23.01.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Аталанта в гостях крупно обіграла Мілан

Маліновський вийшов на поле на 90-й хвилині і взяв участь у розгромі лідера

Аталанта в гостях крупно обіграла Мілан

Лідер Серії А, «Мілан», невдало завершив перше коло чемпіонату. «Россо-нері» вдома крупно програли «Аталанті».

Гості активніше провели перший тайм, не дозволивши «Мілану» жодного разу пробити в площину воріт. А самі гостро контратакували і на 26-й хвилині відкрили рахунок. Після розіграшу кутового Гозенс навісив у штрафний, а Ромеро в акробатичному стрибку точно пробив головою. Він став 15-м гравцем «Аталанти», який забивав в нинішньому сезоні в чемпіонаті країни. Такою кількістю голеадорів може похвалитися тільки одна команда з Топ-5 європейських ліг - німецький «РБ Лейпциг».

Другий тайм проходив у схожому ключі: «Мілан» володів м'ячем, але бив по воротам лише зрідка. Бергамаски ж гостро контратакували і тримали оборону суперника в постійній напрузі. І дуже скоро подвоїли перевагу. У штрафному майданчику господарів Кессі відмахнувся від Ілічича і розбив йому губу ліктем. Вирок арбітра привів у виконання сам потерпілий, пробивши в правий від себе кут - 0:2.

А всі питання зняв Сапата, який скористався пасом Ромеро і реалізував вихід сам на сам на 77-й хвилині. Відзначимо, що на 90-й хвилині отримав ігрову практику і Руслан Маліновський, який замінив Пессіну.

0:3, але «Мілан» залишився лідером турнірної таблиці з 43-ма очками. «Аталанта» вперше при 20-ти командах в Серії А завершила перше коло з 36-ма балами: бергамаски піднялися на 4-й рядок.

Італійська Серія А. 19-й тур.

«Мілан» – «Аталанта» - 0:3

 Крістіан Ромеро (26), Йосип Ілічич (53, з пенальті), Дуван Сапата (77).

 Тео Ернандес (37), Франк Кессі (51) - Робін Гозенс (84).

«Мілан»: Джанлуїджі Доннарумма - Тео Ернандес, Симон К'єр, П'єр Калюлю (Матео Мусаккіо, 57), Давида Калабрія - Франк Кессі, Сандро тони, Суаліхо Мейте (Браим Діас, 46), Самуель Кастільехо (Маріо Манджукич, 70) - Рафаел Леау (Анте Ребич, 70), Златан Ібрагімович.

«Аталанта»: П'єрлуїджі Голліні - Рафаел толой, Робін Гозенс (Хосе Паломіно, 90), Ханс Хатебур (Йоаким Мехлу, 67), Берат Джімсіті (Матті Кальдара, 90), Крістіан Ромеро - Ремо Фройлер, Мартен де Рон, Маттео Пессіна ( Руслан Малиновський, 90), Йосип Ілічич (Луїс Мурьель, 82) - Дуван Сапата.

Стадіон «Сан-Сіро» (Мілан, Італія).

Арбітр: Мауріціо Маріані (Рим, Італія).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(35 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.01.2021 13:31
    -2
    Oleynik_sport, 24.01.2021 12:40
    Аталанта здивувала хорошою грою в захисті, нелогічна перемога над лідером серії А. Малиновський показав хорошу гру, але жалко що йому дали мало ігрвого часу. Думаю Мілан збереже першу сходинку до кінця чемпіонату.
    Изучайте составы команд, которые готовы на конкретный матч тогда все логично будет.
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 24.01.2021 12:40
    0
    Аталанта здивувала хорошою грою в захисті, нелогічна перемога над лідером серії А. Малиновський показав хорошу гру, але жалко що йому дали мало ігрвого часу. Думаю Мілан збереже першу сходинку до кінця чемпіонату.
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 24.01.2021 12:04
    0
    Жаль, но такой Милан не конкурент Интеру и Юве. Да, сейчас они на первом месте, но это вопрос времени.
    Сергей Чёрный
      Сергей Чёрный, 24.01.2021 10:42
    +2
    У Милана сказалось отсутствие пяти основных игроков , Романьоли , Бенассер , Салемакерс, Ребич , Чалханоглу, а скамейка короткая вот и без шансов как в матче с Блюве , надеюсь в скором времени они вернутся и россонери покажут силу .
    stopor2016
    online
      stopor2016, 24.01.2021 10:09
    +2
    Shunya|Kh, 24.01.2021 03:56
    Заміни після 80 хв виглядають як знущання. Особливо на 90й
    Щас жена Малиновского набросится ...
    Sentinel
      Sentinel, 24.01.2021 09:27
    0
    Tasha19, 24.01.2021 09:17
    Так це нормальна ротація для Аталанти, але для Руслана вихід на 90 хвилині, коли рахунок 3:0 і гра вже зроблена, таке собі...
    А Ламмерс, купили за 9 млн, в прошлом матче теряя с аутсайдером очки выпускает на 88, чтобы он сделал что за 5 минут? Гасперини специфичный товарищ, пора бы привыкнуть.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 24.01.2021 09:17
    0
    fon513, 24.01.2021 07:18
    Нормальная ротация...Очень сильно сьіграли...Иличич вьідал хороший матч...Ибре не пошло...Малина хорошо сьіграл даже єти пять минут...разрезал двумя передачами...а не бил потому что соперник близко...что лупить в защитника?
    Так це нормальна ротація для Аталанти, але для Руслана вихід на 90 хвилині, коли рахунок 3:0 і гра вже зроблена, таке собі...
    fon513
    online
      fon513, 24.01.2021 07:18
    +1
    Нормальная ротация...Очень сильно сьіграли...Иличич вьідал хороший матч...Ибре не пошло...Малина хорошо сьіграл даже єти пять минут...разрезал двумя передачами...а не бил потому что соперник близко...что лупить в защитника?
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 24.01.2021 03:56
    +8
    Заміни після 80 хв виглядають як знущання. Особливо на 90й
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 24.01.2021 00:50
    +2
    Manticora, 23.01.2021 23:16
    они опять курят там)) раз такое пишут! пора уже привыкнуть!)
    А может такой тролинг? Тончайший
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 23.01.2021 23:20
    0
    випустив на шість хвилин,Хоча а що тренер повинен був робити 6якщо ніхто зі старта не випадав і грали як одне ціле .Саме так сьогодні виглядала Аталанта .
    Manticora
      Manticora, 23.01.2021 23:16
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Муґунот Уух, 23.01.2021 21:15
    “Малиновский... поучаствовал в разгроме”.
    ага, мысленно
    они опять курят там)) раз такое пишут! пора уже привыкнуть!)
    andre_lui
    online
      andre_lui, 23.01.2021 23:05
    +2
    Орест Орищишин, 23.01.2021 21:31
    "Аталанта" без Маліновського видала супер матч, браво Гасперіні. Маліна вийшов на заміну але знову боїться бити по воротах а переклвдає мяч з ноги на ногу. Він обгрунтовано втратив місце в основі, пропала наполегливість, а тому гріє "лавку".
    Не поголжуюся. Звичайна ротація!
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 23.01.2021 22:57
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Неплохо так, шикарный матч был.
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 23.01.2021 22:40
    +2
    Український Крим, 23.01.2021 21:55
    Козли бергамівські, не дадуть Мілану нав'язати боротьбу Ювентусу
    Чому Ювентусу? Цього сезону скоріше Інтер з Міланом за скудетто бореться
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 23.01.2021 22:24
    -4
    Пасивно якось виглядає Маліна ,зашуганний якійсь
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 23.01.2021 22:23
    -2
    Малтіна втратив впевненість в собі -це дуже чітко видно. В минулому матчі замість того щоб забивати з убойной позиціі відкідає хтоьзна куди під пас нікому . жодний гравець ,який хоче щось показати тренеру пробив би 7Хтось в команді зробив з маліни зомбі він боіться щось зробити самостійно ,шарахається власних можливостей.
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 23.01.2021 22:18
    +11
    Сейчас жена Малиновского всем напихает.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 23.01.2021 22:12
    +5
    Руслан хоть увидел Ибрагимовича?
    Будет что детям рассказывать.
    Український Крим
    online
      Український Крим, 23.01.2021 21:55
    -5
    Козли бергамівські, не дадуть Мілану нав'язати боротьбу Ювентусу
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 23.01.2021 21:15
    +18
    “Малиновский... поучаствовал в разгроме”.
    ага, мысленно
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 23.01.2021 22:18
    +11
    Сейчас жена Малиновского всем напихает.
    Tasha19
    online
      Tasha19, 23.01.2021 21:41
    +10
    Орест Орищишин, 23.01.2021 21:31
    "Аталанта" без Маліновського видала супер матч, браво Гасперіні. Маліна вийшов на заміну але знову боїться бити по воротах а переклвдає мяч з ноги на ногу. Він обгрунтовано втратив місце в основі, пропала наполегливість, а тому гріє "лавку".
    Малиновський не б'є, бо поки підбере м'яч під ліву для удару його накривають. А чому так довго м'яч обробляє, оце питання, чи дійсно проблеми зі здоров'ям заважають.
    Shunya|Kh
    online
      Shunya|Kh, 24.01.2021 03:56
    +8
    Заміни після 80 хв виглядають як знущання. Особливо на 90й
    Орест Орищишин
    online
      Орест Орищишин, 23.01.2021 21:31
    +7
    "Аталанта" без Маліновського видала супер матч, браво Гасперіні. Маліна вийшов на заміну але знову боїться бити по воротах а переклвдає мяч з ноги на ногу. Він обгрунтовано втратив місце в основі, пропала наполегливість, а тому гріє "лавку".
    roman75zpr
      roman75zpr, 23.01.2021 21:49
    +6
    Ну как, поучаствовал... Как малинка на торте
    Tеllur
    online
      Tеllur, 23.01.2021 22:12
    +5
    Руслан хоть увидел Ибрагимовича?
    Будет что детям рассказывать.
    Xron7777
      Xron7777, 23.01.2021 21:10
    +4
    Хаха.не вбровь,а в глаз.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 23.01.2021 22:57
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Неплохо так, шикарный матч был.
    Сергей Чёрный
    online
      Сергей Чёрный, 24.01.2021 10:42
    +2
    У Милана сказалось отсутствие пяти основных игроков , Романьоли , Бенассер , Салемакерс, Ребич , Чалханоглу, а скамейка короткая вот и без шансов как в матче с Блюве , надеюсь в скором времени они вернутся и россонери покажут силу .
    stopor2016
    online
      stopor2016, 24.01.2021 10:09
    +2
    Shunya|Kh, 24.01.2021 03:56
    Заміни після 80 хв виглядають як знущання. Особливо на 90й
    Щас жена Малиновского набросится ...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 24.01.2021 00:50
    +2
    Manticora, 23.01.2021 23:16
    они опять курят там)) раз такое пишут! пора уже привыкнуть!)
    А может такой тролинг? Тончайший
    Manticora
      Manticora, 23.01.2021 23:16
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Муґунот Уух, 23.01.2021 21:15
    “Малиновский... поучаствовал в разгроме”.
    ага, мысленно
    они опять курят там)) раз такое пишут! пора уже привыкнуть!)
    andre_lui
    online
      andre_lui, 23.01.2021 23:05
    +2
    Орест Орищишин, 23.01.2021 21:31
    "Аталанта" без Маліновського видала супер матч, браво Гасперіні. Маліна вийшов на заміну але знову боїться бити по воротах а переклвдає мяч з ноги на ногу. Він обгрунтовано втратив місце в основі, пропала наполегливість, а тому гріє "лавку".
    Не поголжуюся. Звичайна ротація!
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 23.01.2021 22:40
    +2
    Український Крим, 23.01.2021 21:55
    Козли бергамівські, не дадуть Мілану нав'язати боротьбу Ювентусу
    Чому Ювентусу? Цього сезону скоріше Інтер з Міланом за скудетто бореться
    Michael Savchyn
    online
      Michael Savchyn, 23.01.2021 21:40
    +2
    класний і змістовний заголовок, йо.
    люблю вас за то
    fon513
    online
      fon513, 24.01.2021 07:18
    +1
    Нормальная ротация...Очень сильно сьіграли...Иличич вьідал хороший матч...Ибре не пошло...Малина хорошо сьіграл даже єти пять минут...разрезал двумя передачами...а не бил потому что соперник близко...что лупить в защитника?
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 24.01.2021 12:40
    0
    Аталанта здивувала хорошою грою в захисті, нелогічна перемога над лідером серії А. Малиновський показав хорошу гру, але жалко що йому дали мало ігрвого часу. Думаю Мілан збереже першу сходинку до кінця чемпіонату.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 24.01.2021 12:04
    0
    Жаль, но такой Милан не конкурент Интеру и Юве. Да, сейчас они на первом месте, но это вопрос времени.
    Sentinel
      Sentinel, 24.01.2021 09:27
    0
    Tasha19, 24.01.2021 09:17
    Так це нормальна ротація для Аталанти, але для Руслана вихід на 90 хвилині, коли рахунок 3:0 і гра вже зроблена, таке собі...
    А Ламмерс, купили за 9 млн, в прошлом матче теряя с аутсайдером очки выпускает на 88, чтобы он сделал что за 5 минут? Гасперини специфичный товарищ, пора бы привыкнуть.