1

ЯРЕМЧУК: «Граючи 80 хвилин в більшості, результат повинен бути кращим»

Український нападник - про нічию в матчі з «Генком»

ФК Гент. Роман Яремчук

Український легіонер «Гента» Роман Яремчук прокоментував матч проти «Генка» (1:1), в якому його команда грала в більшості з 12-ї хвилини, але не зуміла перемогти.

Українець в цій зустрічі забив свій 50-й гол у складі бельгійського клубу. Для цього йому знадобилося 133 матчі.

«Ми розчаровані тим, що не змогли виграти цей матч. Відчуття після матчу описати складно. Якщо ви граєте проти десяти чоловік близько 80 хвилин, результат повинен бути кращим. Останнім часом у нас виникла невелика проблема із забитими м'ячами. Було приємно, що я зміг зрівняти рахунок, але це був непростий матч.

50-й гол? Чесно кажучи, я їх не рахую. Забивати голи - моя робота, це те, що повинен робити нападник. Чи є цей м'яч моїм найкращим голом, забитим головою? Думаю, що одним з найкрасивіших», - сказав Яремчук.

ВІДЕО. 12-й гол у сезоні! Яремчук забив головою за Гент в ворота Генка

(8)

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 83

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами