КОПОЛОВЕЦЬ: Мілевському потрібен час, щоб знайти спільну мову з партнерами

Спортивний директор «Миная» розповів про перші спаринги в Угорщині

2979
1
ФК Минай. Михайло Кополовець

Спортивний директор ФК «Минай» Михайло Кополовець поділився своїми враженнями про перший спаринг закарпатської команди з угорською «Кішвардою», що завершився поразкою минайців з рахунком 0:1.

«У Кішварді ми зіграли одразу три поєдинки. Оскільки в «Миная» зараз на перегляді багато потенційних новачків, то була досягнута домовленість, що основа зіграє двома складами по 90 хвилин, також свій матч провели і дублери (U-21). «Минай» поступився у всіх трьох протистояннях, однак для нас результат не був на першому місці. Головне було збагатитися ігровою практикою і подивитися в справі потенційних новобранців. На жаль, вони розчарували, з кимось вже завтра попрощаємося, кому-то надамо ще один шанс.

Варто зазначити, що ми з «Кішвардою» перебували в різному ступені готовності: господарі вже наступного тижня починають другу частину сезону, а «Минай» тільки відновив підготовку до весняних випробувань у чемпіонаті УПЛ.

Звичайно, всіх напевно цікавить, як зіграв зі своєю колишньою командою перший зимовий новачок «Миная» Артем Мілевський? Він діяв на вістрі атаки і відчувалося, що йому ще потрібен час, щоб знайти спільну мову з партнерами. До речі, як і Мілевський, я теж зіграв один тайм за другий склад «Миная». Було важкувато, все ж, дуже багато пропустив, проте попереду ще два етапи підготовки і я докладу максимум зусиль, щоб довести, що ще є порох в порохівниці».