Обергоф-2021. Став відомий склад жіночої збірної України на естафету

Юрай Санітра не знайшов місця в складі для Віти Семеренко

Обергоф-2021. Став відомий склад жіночої збірної України на естафету
© Український біатлон. Юлія Джима

Став відомий склад збірної України на жіночу естафету в рамках шостого етапу Кубка світу в німецькому Обергофі.

Юрай Санітра не знайшов місця в складі для Віти Семеренко. Естафетну четвірку складуть Дар'я Блашко, Юлія Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна.

Гонка відбудеться в суботу, 16 січня. Початок о 15:45 за Києвом.

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(41 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SAD1969
    online
      SAD1969, 16.01.2021 11:32
    0
    Кандидатів у першу команду було безліч, але ніхто не посунув Семеренок та Підгрушну. Так, вони вже слабі, але молоді ще слабіші! Ситуація патова: одні вже не можуть в призи чи квіти, інші ще не можуть навіть до 20-ки! Мабуть треба планку понизити і не вимагати неможливого, радіти тим результатам, які є. А коли хтось "вистрілить" в квіти чи призи - будемо радіти!
    Aerobus43
      Aerobus43, 15.01.2021 20:31
    +2
    Сергей Головко, 15.01.2021 19:07
    При всій повазі - пенсіонери мають пропустити молодь ( сам пенсіонер ). Розумієте про кого я.
    На кубку IBU виступає молодь ...з такими результатами, вони тут в топ-80 не попадуть
    Aerobus43
      Aerobus43, 15.01.2021 20:25
    0
    Надіюсь на призове місце, але здоровий глузд підказує, що буду радий, як виступлять не гірше чоловіків
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 15.01.2021 19:59
    +6
    Приучили олимпийские чемпионки вас к победам на самом высоком уровне? Да, повзрослели девушки,но и сегодня лучше их в стране нет и должны быть им благодарны,что вообще украинские биатлонистки ещё и очки добывают,и держат квоту.
    Михаил Харенко
      Михаил Харенко, 15.01.2021 19:41
    -3
    Бегать не умеют, стреляют кое как, но орлы. А вообще им не стыдно ехать и позорится на весь мир.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.01.2021 19:18
    +3
    Сергей Головко, 15.01.2021 19:07
    При всій повазі - пенсіонери мають пропустити молодь ( сам пенсіонер ). Розумієте про кого я.
    А де ви ту молодь бачили? На чемпіонаті України? Так там призери програють на колі умовній Екхоф 2-3 хвилини. Ми тоді вже на другому етапі будемо зняті, як колові. нема в нас молоді і не передбачається. Як каже один біатлонний тренер: після відходу сестер та Підгрушної про жіночий біатлон можна буде забути на роки
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 15.01.2021 19:15
    +11
    за пенсионеров.... если бы были молодые перспективные-они бы ушли... нет никого... спасибо девченкам и так за то что скоко лет смотрим..переживаем.. да и задних не пасут..
    Сергей Головко
      Сергей Головко, 15.01.2021 19:09
    +7
    Serhiy (Миколаїв), 15.01.2021 19:02
    А навіщо там рашистка блашко...
    Вона білоруска
    Сергей Головко
      Сергей Головко, 15.01.2021 19:07
    -4
    При всій повазі - пенсіонери мають пропустити молодь ( сам пенсіонер ). Розумієте про кого я.
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 15.01.2021 19:02
    -9
    А навіщо там рашистка блашко...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.01.2021 18:49
    0
    При ідеальній чи близькій до ідеалу стрільбі можна повторити результат чоловіків, але швидше за все будемо десь в районі десятки
    rugby1970
    online
      rugby1970, 15.01.2021 18:46
    -1
    Срочно внести изменения!!! Пусть, после соответствующей операции, бегут Санитра и Брынзак! Тогда мы - в цветах гарантировано!!!
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 15.01.2021 18:23
    +2
    axylinam, 15.01.2021 18:13
    Хорошо бы в шестёрку сильнейших попасть
    Если в ТОП 10 попадем - уже норм.
    MAҜS7777
      MAҜS7777, 15.01.2021 18:20
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи нашим ,ну Блашко Тищенко номер два ,минута с 000000000 нулями на первом этапе обеспечена
    axylinam
    online
      axylinam, 15.01.2021 18:13
    +1
    Хорошо бы в шестёрку сильнейших попасть
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 15.01.2021 18:09
    0
    Блашко не бігла спринт,подивимось як естафєту пробежит
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 15.01.2021 19:15
    +11
    за пенсионеров.... если бы были молодые перспективные-они бы ушли... нет никого... спасибо девченкам и так за то что скоко лет смотрим..переживаем.. да и задних не пасут..
    Сергей Головко
      Сергей Головко, 15.01.2021 19:09
    +7
    Serhiy (Миколаїв), 15.01.2021 19:02
    А навіщо там рашистка блашко...
    Вона білоруска
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 15.01.2021 19:59
    +6
    Приучили олимпийские чемпионки вас к победам на самом высоком уровне? Да, повзрослели девушки,но и сегодня лучше их в стране нет и должны быть им благодарны,что вообще украинские биатлонистки ещё и очки добывают,и держат квоту.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 15.01.2021 19:18
    +3
    Сергей Головко, 15.01.2021 19:07
    При всій повазі - пенсіонери мають пропустити молодь ( сам пенсіонер ). Розумієте про кого я.
    А де ви ту молодь бачили? На чемпіонаті України? Так там призери програють на колі умовній Екхоф 2-3 хвилини. Ми тоді вже на другому етапі будемо зняті, як колові. нема в нас молоді і не передбачається. Як каже один біатлонний тренер: після відходу сестер та Підгрушної про жіночий біатлон можна буде забути на роки
    Aerobus43
      Aerobus43, 15.01.2021 20:31
    +2
    Сергей Головко, 15.01.2021 19:07
    При всій повазі - пенсіонери мають пропустити молодь ( сам пенсіонер ). Розумієте про кого я.
    На кубку IBU виступає молодь ...з такими результатами, вони тут в топ-80 не попадуть
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 15.01.2021 18:23
    +2
    axylinam, 15.01.2021 18:13
    Хорошо бы в шестёрку сильнейших попасть
    Если в ТОП 10 попадем - уже норм.
    axylinam
    online
      axylinam, 15.01.2021 18:13
    +1
    Хорошо бы в шестёрку сильнейших попасть
    SAD1969
    online
      SAD1969, 16.01.2021 11:32
    0
    Кандидатів у першу команду було безліч, але ніхто не посунув Семеренок та Підгрушну. Так, вони вже слабі, але молоді ще слабіші! Ситуація патова: одні вже не можуть в призи чи квіти, інші ще не можуть навіть до 20-ки! Мабуть треба планку понизити і не вимагати неможливого, радіти тим результатам, які є. А коли хтось "вистрілить" в квіти чи призи - будемо радіти!
    Aerobus43
      Aerobus43, 15.01.2021 20:25
    0
    Надіюсь на призове місце, але здоровий глузд підказує, що буду радий, як виступлять не гірше чоловіків
    dudigo78
    online