ПСЖ виграв у Марселя в матчі за Суперкубок Франції

Переможні голи у складі парижан забили Ікарді та Неймар

Футболісти «ПСЖ», звичайно ж, вважалися фаворитами в матчі за Суперкубок Франції і вони активніше розпочали цю зустріч. Щоправда перший гольовий момент їм вдалося створити тільки на 18-й хвилині, коли після розіграшу штрафного Ікарді головою пробив поруч зі штангою.

Потім були два голи, забиті Ікарді і Мбаппе, але скасовані арбітром через офсайди. Проте, на 39-й хвилині парижанам вдалося відкрити рахунок у матчі. Це зробив все той же аргентинець Мауро Ікарді, причому гольову передачу йому віддав його співвітчизник Ді Марія. З першого разу пробити голкіпера «Марселя» Манданда Ікарді не зумів, м'яч від рук воротаря влучив у штангу. Але Мауро встиг першим на добивання.

До речі, вже у компенсований арбітром час Мауро Ікарді міг оформити дубль, але після його сильного удару м'яч влучив у поперечину.

В другому таймі підопічні Віллаша-Боаша заволоділи невеликою перевагою і постаралися відігратися. Ближче інших до успіху був Товен, котрий на 59-й хвилині зі штрафного влучив у штангу. Однак на 82-й хвилині Ікарді знову втік від захисників і в боротьбі з воротарем «Марселя» Пеле (він замінив на початку другого тайму Манданда) впав. Суддя матчу Рудді Буке не відразу вказав на точку і тільки після перегляду VAR призначив пенальті. Його чітко реалізував Неймар.

На 89-й хвилині Товен зумів все ж один гол відіграти, але на більше футболістів «Марселя» не вистачило.

«ПСЖ» виграв 2:1 і завоював Суперкубок Франції. Це перший трофей аргентинського тренера Маурісіо Почеттіно на чолі парижан. Нагадаємо, що він прийшов до нового клубу лише на початку січня нинішнього року.