Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Інші новини
| Оновлено 14 сiчня 2021, 20:06
15137
15

Працівники заводу протестують проти трансферів Шахтаря Григорчука

Працівники «Білоруськалія» незадоволені витратами на трансфери

| Оновлено 14 сiчня 2021, 20:06
15137
15
Працівники заводу протестують проти трансферів Шахтаря Григорчука
twitter.com/fcshakhterby

Працівники білоруського підприємства «Білоруськалій» випустили заяву, в якій залишилися незадоволені тим фактом, що клуб «Шахтар» Солігорськ проводить дорогі трансфери.

«Білоруськалій» є головним спонсором команди, в якій працює український тренер Роман Григорчук. За останні дні клуб оформив ряд трансферів, в тому числі форварда Вінсента Езе, за якого віддали 300 тисяч євро.

«Своїми кров'ю і потом працівники «Білоруськалію» оплачують такі «покупки». Задайте собі питання: «Невже на підприємстві все настільки добре, що можна дозволити собі подібні витрати? Вирішено питання з вентиляцією в шахтах, з запчастинами? Невже не можна витратити ці гроші з користю для робітників?».

Звичайно можна! І ми впевнені, що кожен з тих, хто читає, знайде десятки варіантів, як зробити це розумно».

«Але навіщо? Адже робочі все оплатять і так. Вони задоволені тією кісткою, у вигляді «лукавого» підвищення зарплати, яку ми їм кинули!» - ось що скажуть холуї з адміністрації. Чи мають вони рацію? Час покаже. Терпіння у робочих багато. Але воно не безмежне», - йдеться в заяві.

Команда Григорчука стала чемпіоном в минулому сезоні і готується до єврокубків.

Оцініть матеріал
(84)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 15
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
axylinam
У нас похожая ситуация ахметов и суркисы тарифы постоянно поднимают необоснованно,чтобы простые люди содержали их дорогие игрушки
Trasher311987
Предлагаю работникам Павлополь уголь тоже выходить против трансфера тете за 16 млн.
С плакатами "один пингвин, обходится дороже месторождения"
Kevko
В Украине потребители электроэнергии, в том числе пенсионеры, финансируют содержание клуба Шахтер
sahka1981
Дуже дорого коштує українцям: хто захищає інтереси Ахметова
2 січня 2021
2020 рік має стати останнім роком виправлення несправедливості, коли олігарх Рінат Ахметов поставив на службу своїм гаманцям державні рішення.
Це дає сподівання на те, що апетити олігарха нарешті будуть приборкані, а використання держави для його порятунку вже призвело до нечуваного перекосу.
Спочатку він скупив без конкуренції теплові електростанції, користуючись дружбою з Януковичем. Сформував пул вугільної енергетики в розрахунку, що треба трохи потратитися, а потім вся країна буде батрачити на нього.
Потім, в часи Порошенка, аби заробляти на цій тепловій енергетиці, було запроваджено схему "Роттердам+", коли всі споживачі сплачували за електрику, немов би для її виробництва використали вугілля, привезене з Роттердаму.
Довідка. Збитки в цій оборудці досягали 40 мільярдів гривень. Щоправда, через своїх агентів при владі Ахметову вдається поки блокувати розслідування, яке почало НАБУ.
Хто став головним захисником олігарха
У 2020 році ситуація досягнула вершини маразму. Для порятунку теплових енергоблоків Ахметова та забезпечення надприбутків сонячних станцій почали відключати АЕС, які належать державі.
Аби поставити собі на службу державну енергетику, Ахметов висадив кадровий десант у Міненерго на чолі з в.о. міністра Ольгою Буславець. Її вдалося викурити з цього крісла лише наприкінці 2020 року, одночасно з переводом на цю посаду Вітренка.
sahka1981
...
Схема "Роттердам+"
Державна регуляторна служба під керівництво Ксенії Ляпіної в 2016 році погодила постанову про затвердження ганебної формули. В результаті тариф для теплової генерації зріс удвічі, а кишені Ахметова почали пухнути від грошей. Основний виграш від "Роттердаму" отримала ДТЕК.
Коли ж НАБУ відкрило кримінальне провадження, на допиті Ляпіна пояснювала свій підпис тим, що постанову погодили міністр енергетики Демчишин та голова АМКУ Терентьєв. Тому в неї, мовляв, "не залишалось іншого вибору".
Не визнані державою монополії Ахметова дуже дорого коштують українцям. В результаті виправлення цих перекосів доводиться підвищувати тарифи на електроенергію для населення: вже скасовано пільговий тариф на перші 100 кіловатів споживання.
А це значить, що 2021 рік має стати роком деолігархізації Ахметова. А також звільнення чиновників, які працювали прихованими агентами його впливу на різних посадах.
Vadum Hrynchuk
Страшно далеки они от народа!
Lawyer
Чудово, що білоруські робітники не бояться висловити свою думку.
Чудово, що люди розуміють, що дохід, здобутий працею всього колективу, не можна виділити на оплату другорядних речей (футбол в його сучасному вигляді - це розвага для глядача).
Треба щоб українці це зрозуміли. Бо зарплату динамівцям чи шахтарівцям платять не Суркіси і Ахметов. Платимо ми - жителі України. Краще не мати топового футболу, але мати багато спорткомплексів для дітей. Краще просто грати у футбол на спортивному майданчику і жити в нормальній державі, а не годувати олігархів і тішитися Лігою Чемпіонів.
KIEWADIM
Полностью поддерживаю. Братья наши белорусы больше прогрессивная страна чем мы.
dgurkis
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил