Ярмоленко вийде в основному складі Вест Хема у матчі Кубка Англії

Матч 3-раунду Кубка Англії розпочнеться в Стокпорті 11 січня о 22:00

Ярмоленко вийде в основному складі Вест Хема у матчі Кубка Англії
© Twitter. Андрій Ярмоленко

Сьогодні, 11 січня, о 22:00 відбудеться матч 3-го раунду Кубка Англії, в якому «Стокпорт Каунті» приймає «Вест Хем».

Наставники команд визначилися зі стартовим складом. У атакуючій лінії «молотобійців» вийде українець Андрій Ярмоленко.

Стали відомі стартові склади команд.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 11.01.2021 23:46
    +1
    Vick Reznor, 11.01.2021 23:36
    Уже заменили) 0:0.... Правда, там дождь херачит... не поле, а болото какое-то. Вряд ли кто-то себя проявит)
    І "заміна" зробила асист
    dd dent
    online
      dd dent, 11.01.2021 23:43
    0
    Vick Reznor, 11.01.2021 23:36
    Уже заменили) 0:0.... Правда, там дождь херачит... не поле, а болото какое-то. Вряд ли кто-то себя проявит)
    Мде, не складывается что то ничего у наших там
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 11.01.2021 23:36
    +2
    dd dent, 11.01.2021 23:00
    Наконец-то. Хороший шанс проявить себя
    Уже заменили) 0:0.... Правда, там дождь херачит... не поле, а болото какое-то. Вряд ли кто-то себя проявит)
    dd dent
    online
      dd dent, 11.01.2021 23:00
    +2
    Наконец-то. Хороший шанс проявить себя
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 11.01.2021 23:36
    +2
    dd dent, 11.01.2021 23:00
    Наконец-то. Хороший шанс проявить себя
    Уже заменили) 0:0.... Правда, там дождь херачит... не поле, а болото какое-то. Вряд ли кто-то себя проявит)
    dd dent
    online
      dd dent, 11.01.2021 23:00
    +2
    Наконец-то. Хороший шанс проявить себя
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 11.01.2021 23:46
    +1
    Vick Reznor, 11.01.2021 23:36
    Уже заменили) 0:0.... Правда, там дождь херачит... не поле, а болото какое-то. Вряд ли кто-то себя проявит)
    І "заміна" зробила асист
    dd dent
    online
      dd dent, 11.01.2021 23:43
    0
    Vick Reznor, 11.01.2021 23:36
    Уже заменили) 0:0.... Правда, там дождь херачит... не поле, а болото какое-то. Вряд ли кто-то себя проявит)
    Мде, не складывается что то ничего у наших там