Легендарний винуватець покерного буму Кріс Манімейкер пішов з PokerStars

Все через коронавірус

Легендарний винуватець покерного буму Кріс Манімейкер пішов з PokerStars

Кріс Манімейкер - добре знайоме ім'я для будь-якого покериста. Саме він став винуватцем «покерного буму» - моменту, коли мільйони гравців повірили в свої сили і почали вивчати цю гру. У 2003 році Кріс Манімейкер, будучи простим бухгалтером, відібрався з сателіта вартістю $ 86 на Головну подію WSOP вартістю $ 10,000.

За традицією, в турнірі брали участь багато сильних гравців, однак це не зупинило Кріса. Він виграв Main Event WSOP, отримавши на той час колосальні призові - $ 2,500,000. Відразу після своєї перемоги Кріс уклав амбасадорський контракт з PokerStars, а його історія стала відома по всьому світу.

До 2020 року років ім'я Кріса було прямо пов'язане з PokerStars - будучи представником покер-руму, він побував у десятках країн, де проводилися живі серії. Він брав участь в турнірах, а також мав власні покерні фестивалі, з якими також об'їздив півсвіту.

Свого часу цей бренд представляли різні професіонали, однак вони покидали команду максимум через десять років. Манімейкер побив усі рекорди, протримавшись у званні амбасадора 17 років.

А всьому виною коронавірус
2020 рік був мізерним на живі серії - PokerStars вдалося провести всього пару фестивалів на початку року, а всі інші були скасовані або перенесені в онлайн із зрозумілих причин. Таким чином, Кріс, який спеціалізується на живій грі, був змушений залишатися вдома. Будучи на такому «карантині», він багато провів часу зі своєю сім'єю і, як пізніше заявив, хоче продовжити такий спосіб життя.

31 грудня 2020 року Манімейкер оголосив, що йде з PokerStars і планує приділяти покеру все менше часу, і спробує відкрити для себе нові заняття і можливості. Розставання з покер-румом пройшло на приємній ноті - обидві сторони подякували одна одній за таку тривалу співпрацю і вважали за краще залишитися добрими друзями.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності