Артем ФРАНКОВ: «Манчестер Сіті катком переїхав Челсі»

Спеціаліст поділився думкою про матч чемпіонату Англії

2610
4
Telegram. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував перемогу «Манчестер Сіті» над «Челсі» (3:1) у черговому поєдинку АПЛ.

«Найпростіше сказати, що Де Брюйне на позиції центрфорварда — це геніальне осяяння Пепа Гвардіоли (ага, після стількох років!). Більше схоже на правду, що «Челсі» ніякий. У матчах з «ВБА», «Арсеналом» і «Ман Сіті» Лемпард начебто демонстрував деяке поліпшення гри у другому таймі, але, по-перше, це втіха для лохів («за рахунку 0:3 наша команда виглядала непогано»), по-друге, а чим ви займалися з перших хвилин?

Правда в тому, що «Сіті» просто катком переїхав «Челсі» в першому таймі — мало би бути 0:4, і господарі виглядали рівно настільки ж безпорадно, наскільки виглядає смердючий аутсайдер з вшестеро меншим бюджетом. Клініка...», — написав Франков.