РЕДКАЧ: «Джо Байден поверне Україні Крим за гроші платників податків США»

Український боксер згадав про політику

РЕДКАЧ: «Джо Байден поверне Україні Крим за гроші платників податків США»
© Інстаграм Івана Редкача

34-річний український боксер Іван Редкач (23-5-1, 18 КО) опублікував фотографію 2015 року, на якій тоді ще віце-президент США Джо Байден відвідав алею Героїв Небесної сотні в центрі Києва.

«Ось хто поверне Крим Україні за гроші платників податків в США. Зеленський чітко сказав: Крим і Донецьк, переведіть годинник на український час. Слава Україні», - підписав публікацію Редкач.

Нагадаємо, на останніх виборах Джо Байдена обрали президентом США. Він вступить на посаду з 20 січня 2021 року.

ВІДЕО. Просто ганьба! Редкач звинуватив українського боксера в покупці бою

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(125 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    0970505126
      0970505126, 06.01.2021 12:18
    0
    Сказочный долбо_б...
    0970505126
      0970505126, 06.01.2021 12:18
    0
    Сказочный долбо_б...
    Vaka 66
      Vaka 66, 05.01.2021 21:47
    0
    обкуреный? или просто мечтатель?ветер в голове,это надолго...
    Servicant
      Servicant, 05.01.2021 19:40
    0
    Кто-нибудь когда-нибудь видел боксёра с интеллектом выше среднего? Ну или хотя бы не намного ниже среднего?
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 05.01.2021 12:05
    0
    От которой
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 05.01.2021 12:05
    +1
    Байден скорее вернёт его стране НАТО-Турции, чем стране от которого у него сплошные неприятности.
    Michel
      Michel, 05.01.2021 10:31
    -1
    Редкач? Вот вам готовый новый президент Украины. Несет стандартную "типа патриотическую" ахинею.
    https://www.youtube.com/watch?v=vGJLafdUIgQ
    vizuals
    online
      vizuals, 05.01.2021 02:59
    0
    Знову цей златоуст запалює
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 04.01.2021 21:34
    +1
    Редкач- чемпион болтовни
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 04.01.2021 17:36
    -4
    batters, 04.01.2021 15:12
    Пора бы уже смириться с тем, что Крым - Россия
    Чот вы тут возбудились насчет Крыма. Крым это Россия. Это Тихановская что ли сказала об этом? Да и что это такое Россия? Это империя, Монгольская империя, которую в 1721 Петр переименовал в Россию. И сколько это раз Российская империя только за один 20 век разрушалась?
    Это только большевисткая идеология на крови Великую Татарию объединила в СССР. боюсь как бы уже в ближайшем будущем не будет наследника уже самой России.Ну разве что Китай подсуетится
    Penal
    online
      Penal, 04.01.2021 16:52
    +1
    Наверняка парень падал с лошади.......
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 04.01.2021 15:40
    -3
    batters, 04.01.2021 15:12
    Пора бы уже смириться с тем, что Крым - Россия
    Пора змиритися, що Крим це не ПаРаша, а гівно в ополонці поки не повернеться в Україну.
    batters
      batters, 04.01.2021 15:12
    -3
    Пора бы уже смириться с тем, что Крым - Россия
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 04.01.2021 13:37
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Lex Aries, 04.01.2021 11:58
    Шо оно мелет....?
    Надеется что Бидон его сделает советником по украинскому боксу.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 04.01.2021 13:37
    -2
    Навіть не дивно, що мінусують виключно кроти, Іванов та срашистські тролі.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 04.01.2021 13:27
    +1
    DKTheBest2, 04.01.2021 13:24
    Радянський Союз був набагато міцнішою і вагомішою краіною чим ПаРаша і що? Задавили ціною на нафту. 😉
    Ще раз наголошу, що мінусувати правду розуму не потрібно.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 04.01.2021 13:24
    +2
    FACE_CONTROL, 04.01.2021 13:12
    Ага, вернёт.
    Радянський Союз був набагато міцнішою і вагомішою краіною чим ПаРаша і що? Задавили ціною на нафту. 😉
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 04.01.2021 13:12
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ага, вернёт.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 04.01.2021 13:09
    +1
    Хлопці ви краще на рингу кулаками махайте, а до політики не пхайтеся - ну не ваше це "шевелити звилинами"....
    oenergo.com
    online
      oenergo.com, 04.01.2021 13:00
    +3
    В 2012 году точно также казалось невероятным, что на нас кто-то нападет.
    GREEN DAY belokon
    online
      GREEN DAY belokon, 04.01.2021 10:31
    +12
    Кто-то серьезно верит что Байден вернет наш Крым и т д ?
    У Редкачей, мягко говоря, завышенные ожидания. Это если выражаться корректно
    VVO
      VVO, 04.01.2021 10:36
    +11
    Володимир Іванович, 04.01.2021 10:28
    Редкач молодець, мочи ту вату і ватніків тупорилих
    Вата у нього у голові! В одному зі своїх постів він звинувачував Байдена у рострілах на Майдані, а тепер поверне Крим?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 04.01.2021 10:39
    +9
    походу у него год отлично начался.
    Иван имя у тебя очень ассоциируется с одним словом на 5 букв
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 04.01.2021 10:39
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Его уже приняли в лос-анджелесский Квартал?
    Туповато...
    padlo95
      padlo95, 04.01.2021 11:44
    +6
    По моему он дурачка!!
    didin87
      didin87, 04.01.2021 10:49
    +6
    "Спортивная новость" в рубрике "бокс"
    oenergo.com
    online
      oenergo.com, 04.01.2021 13:00
    +3
    В 2012 году точно также казалось невероятным, что на нас кто-то нападет.
    Lex Aries
    online
      Lex Aries, 04.01.2021 11:58
    +3
    Шо оно мелет....?
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 04.01.2021 11:41
    +3
    вата головного мозока.Був кращоі думки про цього Рендкача З ломой був хорош ,але далі мрак
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 04.01.2021 13:24
    +2
    FACE_CONTROL, 04.01.2021 13:12
    Ага, вернёт.
    Радянський Союз був набагато міцнішою і вагомішою краіною чим ПаРаша і що? Задавили ціною на нафту. 😉
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 04.01.2021 12:13
    +2
    Єдиний шанс повернення,Криму в Україну це розпад ПаРаші. Тобто шансів практично немає.
    Силою Украіна забрати не зможе ніяк.
    А Крим для срашні постійно буде чиряком, та бездонною бочкою. І Донбас, до речі, також.
    wladimir_skidan
    online
      wladimir_skidan, 05.01.2021 12:05
    +1
    Байден скорее вернёт его стране НАТО-Турции, чем стране от которого у него сплошные неприятности.
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 04.01.2021 21:34
    +1
    Редкач- чемпион болтовни
    Penal
    online
      Penal, 04.01.2021 16:52
    +1
    Наверняка парень падал с лошади.......
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 04.01.2021 13:37
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Lex Aries, 04.01.2021 11:58
    Шо оно мелет....?
    Надеется что Бидон его сделает советником по украинскому боксу.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 04.01.2021 13:27
    +1
    DKTheBest2, 04.01.2021 13:24
    Радянський Союз був набагато міцнішою і вагомішою краіною чим ПаРаша і що? Задавили ціною на нафту. 😉
    Ще раз наголошу, що мінусувати правду розуму не потрібно.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 04.01.2021 13:09
    +1
    Хлопці ви краще на рингу кулаками махайте, а до політики не пхайтеся - ну не ваше це "шевелити звилинами"....
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 04.01.2021 10:46
    +1
    Зеленский чётко присядет за медийную поддержку уголовного преследования Байдена в Украине.
    0970505126
      0970505126, 06.01.2021 12:18
    0
    Сказочный долбо_б...
    0970505126