Молодіжний ЧС з хокею. Швеція поступилася Росії, яскрава перемога Німеччини

Підходить до завершення груповий етап молодіжного чемпіонату світу

12549
4
iihf.com

У головному матчі ігрового дня на молодіжному чемпіонаті світу з хокею збірна Швеції програла Росії 3:4 в овертаймі, перервавши свою серію з 54-х поспіль перемог на групових етапах ЧС.

Росія набрала 8 очок і вийшла в лідери групи B, проте у шведів залишився матч в запасі проти США і шанс завершити груповий етап на першому місці.

В іншому поєдинку дня Німеччина обіграла Швейцарію 5:4 і закінчила виступи суперника на турнірі. Через те, що молодіжні чемпіонати світу в нижчих дивізіонах були скасовані, за підсумками турніру ніхто не вилітає, тому аутсайдери груп A і B збережуть свої позиції в еліті.

А ось німці вперше в своїй історії пробилися до чвертьфіналу молодіжного ЧС.