Наомі Осака стала найкращою спортсменкою

© Twitter

Лідер «Баварії» і збірної Польщі Роберт Левандовскі став спортсменом року за версією Міжнародної асоціації спортивної преси (AIPS).

У голосуванні брало участь 422 журналіста з 116 країн.

За польського футболіста проголосувало 16,3% респондентів. Він випередив гонщика Формули-1 Льюїса Хемілтона (14,3%), тенісиста Рафаеля Надаля (9,9%) і баскетболіста «Лос-Анджелес Лейкерс» Леброна Джеймса (9,5%).

Найкращою спортсменкою року була визнана тенісистка Наомі Осака, яка набрала 13,85% голосів.

У 2020 році Левандовскі разом з «Баварією» виграв чемпіонат і Кубок Німеччини і став переможцем Ліги чемпіонів УЄФА. Роберт став найкращим бомбардиром як Бундесліги, так і Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що Левандовскі був визнаний найкращим футболістом 2020 року за версією ФІФА.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!