Уле Гуннар СУЛЬШЕР: «Це була неймовірна гра з першої хвилини»

Наставник «Манчестер Юнайтед» – про перемогу над «Лідсом»

690
3
Sports.kz. Уле Гуннар Сульшер

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Уле Гуннар Сульшер прокоментував перемогу над «Лідсом» (6:2) в матчі 14-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Це була неймовірна гра з першої хвилини. У нас був план, ми знайшли спосіб змусити суперника рухатися.

Ми зуміли змусити гравців включитися з першої хвилини. Просто уявіть собі, якби на стадіоні ще було 75 000 уболівальників. Цей матч увійшов би в історію, як один з найбільших виступів проти «Лідса».

Рахунок міг бути 12:4! Така ось була гра, скажена, шалена. Мені сподобалося», - сказав Сульшер.

(4)

Джерело: Бєлік ударив 70-річного Іщенка після гри Шахтар U19 – Динамо U19
Футбол | 10 травня 2024, 22:37 21

Юніори донецького «Шахтаря» програли київському «Динамо» з рахунком 1:2

Мічел оцінив нічийний матч Жирони, в якому українці відзначилися асистами
Футбол | 11 травня 2024, 01:30 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)