Мессі повторив рекорд Пеле, але Барселона не змогла обіграти Валенсію

На «Камп Ноу» команди зіграли в результативну нічию

6578
8

Перший тайм матчу між «Барселоною» і «Валенсією» видався парадоксальним. Каталонці передбачувано володіли м'ячем, але при цьому жодну з атак не могли завершити ударам в сторону воріт. А гості бити не соромилися, і після того, як тер Штеген відбив непростий удар Солера, заробили кутовий. Той же Солер подав корнер, а Дьякабі, відірвавшись від опікуна, головою розстріляв ворота - 0:1!

«Барса» прийшла до тями ближче до кінця тайму. І в компенсований час Грізманн увірвався до штрафного, де його підштовхнув Гайя. Арбітр показав порушнику червону картку, але потім, вислухавши підказку відеоасистента, вирішив подивитися повтор. Після чого скасував вилучення, обмежившись попередженням капітану «Валенсії». Пенальті взявся пробивати Мессі, який міг наздогнати Пеле за кількістю м'ячів за один клуб. Бразилець за «Сантос» свого часу забив 643 голи. Лео, очевидно, перехвилювався і пробив з «точки» невдало - воротар відбив удар! Однак першим на підбиранні був Альба - він навісив у воротарську, а звідти вже Мессі головою (!) вразив порожні ворота!

Друга половина зустрічі також виглядає дещо дивною. 19:3 - така статистика ударів команд після перерви! Уже, зрозуміло, на користь «Барселони». І забили каталонці швидко - вже через кілька хвилин після відновлення гри. А зробив це центрбек, причому гол за «Барсу» став для Араухо дебютним! Але дуже красивим - з льоту, в стрибку «поклавши» корпус, уругваєць пробив у дальній кут - 2:1.

Проте, до середини другого тайму рахунок знову став рівним. Віддалений і помилуваний Гайя зліва віддав пас в центр воротарського, Максі Гомес майстерно уникнув опіки Мінгеси і вразив ворота - 2:2. І скільки б не старалися господарі вирвати перемогу, але Доменек більше не пропустив.

«Барселона» з 21-м очком залишається на 5-му місці, 22 грудня каталонці їдуть в гості до «Реалу Вальядолід». «Валенсія» з 15-ма балами - на 12-й сходинці турнірної таблиці. У наступному турі команда приймає «Севілью».