Хохфільцен-2020. Білоруска Алімбекова сенсаційно виграла спринт

Дві українки забігли в топ-30

18138
15
Twitter. Дінара Алімбекова

У п'ятницю, 11 грудня, в австрійському Хохфільцені відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках третього етапу Кубка світу.

Олімпійська чемпіонка Пхьончангу-2018 в естафеті Дінара Алімбекова в цьому сезоні значно додала, і у всіх особистих гонках забігла у топ-8. Але все одно за всю кар'єру в особистих гонках їй не вдавалося жодного разу забігти в трійку найсильніших. Проте сьогодні це сталося: білоруска закрила всі мішені, показала непогану швидкість на лижні і в підсумку піднялася відразу на першу сходинку п'єдесталу пошани!

Значно краще пробігли останнє коло норвежка Тіріл Екгофф і німкеня Франциска Пройсс. Але вони були змушені пробігти по одному колу штрафу, через що зайняли друге і третє місця відповідно. Для Пройсс це перший особистий подіум в сезоні.

Що стосується українок, то всім, крім Віти Семеренко, вдалося кваліфікуватися до гонки переслідування! Причому Катерина Бех зробила це вперше в кар'єрі, 59-е місце - персонал бест для неї.

Найкращою в складі нашої збірної стала Юлія Джима, яка з одним промахом в пасиві зайняла 22 місце. Дар'я Блашко стріляла ідеально точно, але довго, тому у неї 24-й підсумковий результат.

Валя Семеренко, як і сестра, не закрила дві мішені, тому не зуміла забігти в очкову зону. Вона вийде на старт гонки переслідування з 45-м номером.