Scottish Open: визначилися учасники 1/32 фіналу

В Англії проходить черговий снукерний турнір

1289
0
wst.tv. Марк Селбі

Англійський Мілтон-Кінс приймає Відкритий чемпіонат Шотландії. Це шостий рейтинговий турнір сезону і третій з серії Home Nations. Чинним переможцем є Марк Селбі, який в минулому році в фінальному поєдинку обіграв Джека Лісовського - 9:6.

Призовий фонд Scottish Open складе 405 тис. фунтів, з яких 70 тис. отримає переможець, а 30 - фіналіст. Спеціальний приз за найбільшу серію - 5 тис. фунтів. Поєдинки з 1/64 по 1/8 фіналу проходять у форматі до 4-х перемог, чвертьфінали - до 5-ти, півфінали - до 6-ти виграних партій. Фінал, запланований на 13 грудня, зіграють до 9-ти перемог.

На жаль, цього разу Лісовський точно не зіграє в фіналі. Відчувши симптоми коронавірусу, Джек знявся з турніру, хоча успішно виграв свій стартовий матч у Олівера Лайнса (4:2). Ніл Робертсон також відмовився від участі в Scottish Open.

На цьому втрати серед фаворитів не припинилися. Так, Джон Хіггінс несподівано програв Заку Суреті, який знаходиться на 119-му рядку світового рейтингу - 1:4. Девід Гілберт у впертій боротьбі поступився Метью Стівенсу - 3:4. Джо Перрі не зміг перемогти Джексона Пейджа - 3:4, а Гері Вілсон програв Лю Хаотяню - 0:4. Решта фаворитів успішно подолали перший раунд.

Українець Юліан Бойко поступився №49 посіву Джо О'Коннору - 1:4. Рахунок по фреймах: 0:115, 80:52, 35:63, 34:72, 24:63.

Відзначимо і кілька інших матчів. Чень Цзифань програв Марку Кінгу «всуху» - 0:4, при цьому не зумівши набрати жодного очка! Стівен Холлворт переміг любителя Бріана Очойскі з рахунком 4:1, при цьому суперники на двох оформили 7 півсотенних серій: 5 в активі Холлворта і 2 - у його суперника. А Чжоу Юелун оформив свій другий максимум в кар'єрі. Це сталося в третій партії поєдинку проти Пітера Лайнса. 22-річний китаєць переміг з рахунком 4:1. Відзначимо, що це 7-й максимальний брейк нинішнього сезону і 164-й в історії професійного снукера.

У четвер, 9 грудня, будуть зіграні матчі 1/32 фіналу.