Матч ПСЖ - Істанбул буде дограний в середу

Скандальний матч дограють

3247
4
PrintScreen

Поєдинок в Парижі був перерваний в першому таймі через скандал на расовому ґрунті: резервний арбітр румунів Себастьян Колцеску звернувся до тренера стамбульців П'єра Вебо, вказуючи на Демба Ба: «цей чорний хлопець». Гравці «Істанбула» стали пред'являти претензії судді, після чого Демба Ба отримав червону картку.

Футболісти обох команд покинули поле і відмовилися продовжувати гру.

За даними журналіста Омара Альтундага, зустріч буде дограна в середу, початок - о 19.00 за місцевим часом.

Відзначимо, що завдяки поразці «МЮ» від «Лейпцига» (2:3) «ПСЖ» вже забезпечив собі вихід до плей-оф. У разі перемоги парижани займуть в групі перше місце, при нічиїй або поразці залишаться другими.