Ігор ЦИГАНИК: «У Шахтаря в нинішній конфігурації майбутнього немає»

Журналіст вважає, що клубу потрібні зміни

Ігор ЦИГАНИК: «У Шахтаря в нинішній конфігурації майбутнього немає»
© shakhtar.com

Журналіст Ігор Циганик вважає, що «Шахтар» зараз знаходиться в кризі і клубу потрібно думати, як змінити поточну ситуацію.

«З приводу «Шахтаря» можу сказати, можливо, досить жорстко, але у «Шахтаря» в тій конфігурації, в якій зараз знаходиться команда, я вважаю, що перспектив і майбутнього немає. Колись в «Шахтарі» Луческу підписали вирок, коли він «Баварії» 0:7 програв. Так то був березень і плей-оф Ліги чемпіонів проти «Баварії», а тут 0:10 від «Боруссії». І не Дортмунд, а Менхенгладбах. Не перший ешелон німецького футболу».

«І все нормально. «Шахтарю» потрібно бити в дзвони. У матчі проти «Дніпра-1», поки не вийшов Тайсон, нічого не було. У молоді лідера не бачу. У «Шахтаря» дуже великі проблеми перед «Реалом». І молодь бразильська себе не показує. Мені важко зараз уявити «Шахтар» без Марлоса, Тайсона або Алана Патріка. Без них це взагалі посередня команда. 0:10 від «Боруссії».

«Зараз всім важко, не тільки «Шахтарю». Мене зачепили слова Каштру, що вони не тренуються, а тільки грають. Всі зараз у важкому графіку, не тільки «Шахтар», - вважає Циганик.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — FootballHub

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bullyUA
    online
      bullyUA, 01.12.2020 02:21
    0
    Ко всем проблемам Шахтера скоро добавится самая страшная проблема. В следующем году появится прививка от короны и зрителей пустят на стадионы. Придется кротам валить из Киев, как уже свалили из Львова и Харькова.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 01.12.2020 02:21
    0
    Ко всем проблемам Шахтера скоро добавится самая страшная проблема. В следующем году появится прививка от короны и зрителей пустят на стадионы. Придется кротам валить из Киев, как уже свалили из Львова и Харькова.
    Lion
    online
      Lion, 01.12.2020 01:34
    -2
    В динамо светлое будущее, игроки перспективные до самой пенсии....
    nicksaf
    online
      nicksaf, 01.12.2020 00:06
    +1
    Да ни о чём эти победы не говорят, закарпатфан: выбейте Реал в двух играх на выбывание, как ДК, После ДК попало в полуфинал ЛЧ. 20 лет прошло, а шахтё до сих пор не добралось до этого результата. И рекорд ДД для шахтё не доступен; финал ЛЕ.
    nicksaf
    online
      nicksaf, 01.12.2020 00:05
    0
    Да ни о чём они не говорят: выбейте Реал в двух играх на выбывание, как ДК, После ДК попало в полуфинал ЛЧ. 20 лет прошло, а шахтё до сих пор не добралось до этого результата. И рекорд ДД для шахтё не доступен; финал ЛЕ.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 30.11.2020 23:13
    +1
    Игорь Петров, 30.11.2020 22:56
    Я не занимаюсь консперологией, а просто знаю о чем говорю.
    ,😁😁😁
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 30.11.2020 22:56
    -2
    DKTheBest2, 30.11.2020 22:45
    Не кажи "гоп".
    Я не занимаюсь консперологией, а просто знаю о чем говорю.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 30.11.2020 22:45
    +2
    Игорь Петров, 30.11.2020 22:39
    Я тебя огорчу наверное, но господин Ахметов относится к той категории людей, которые свои активы никогда не бросают на произвол судьбы. Кроме того, за его спиной стоит ещё и Борис Колесников, который финансировал Шахтер ещё в те времена, когда Ринат никакого отношения к команде не имел и капиталов у него гораздо больше , чем у Суркисов , он практически на 60-70% финансирует украинскую хоккейную лигу Украины, так что, быстрее Ненька прекратит своё существование, чем Шахтер.
    Не кажи "гоп".
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 30.11.2020 22:39
    -2
    DKTheBest2, 30.11.2020 20:17
    Просто проект "Шахтар" потихеньку починає сипатися. Ми бачили як легкі гроші роздули "Металіст" та "Дніпро" і як обидва проекти гавкнули на раз. Тепер настає черга Шахтаря. Протримався він набагато довше за "Металіст" та "Дніпро" і солідно, але схоже, що награвся вже Ахметов в футбол.
    Я тебя огорчу наверное, но господин Ахметов относится к той категории людей, которые свои активы никогда не бросают на произвол судьбы. Кроме того, за его спиной стоит ещё и Борис Колесников, который финансировал Шахтер ещё в те времена, когда Ринат никакого отношения к команде не имел и капиталов у него гораздо больше , чем у Суркисов , он практически на 60-70% финансирует украинскую хоккейную лигу Украины, так что, быстрее Ненька прекратит своё существование, чем Шахтер.
    Andre066
      Andre066, 30.11.2020 22:11
    +1
    KARABAS55, 30.11.2020 21:07
    Мне интересно что запоют ХЕЙТЕРЫ, если Шахтёр как и в первой игре возьмёт очки с Реалом, может не победу но ничейку зацепят.
    Языком пиз-ть, не мешки воротить. Вы после первой игры похоронили Шахтёр, а после игры колготы свои сушили.
    Если вы не знаете понятия мотивация то завтра разницу с мотивированным Реалом игру на все 100% Лишь напомню испания германия 6-0
    nicksaf
    online
      nicksaf, 30.11.2020 22:10
    +1
    DKTheBest2, так і є, мій батько нічого не розповідав мені та моєму брату про війну.
    keegan
      keegan, 30.11.2020 22:07
    0
    Цыплят по осени считают...
    nicksaf
    online
      nicksaf, 30.11.2020 22:07
    0
    Ух ты, kvv1404, и здесь Ваш комментарий мне понравился.
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 30.11.2020 22:04
    0
    Будем надіятися, що "будущее, которого нет", настане для шахти якнайшвидше!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 30.11.2020 21:49
    +3
    mayakovskiy2, 30.11.2020 20:39
    0-3 от Шахты влетевлешей 0-10 Боруссии))) Это ваше место. И дубль Барсы его четко показал
    Что-то ты такой активности не проявлял, когда шахте недавно 6 мячей отгружали.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 30.11.2020 21:45
    +1
    Oleg Savchuk, 30.11.2020 21:36
    Більших фашистів ніж московити нема в світі ,почитай в Холодний яр що вони робили в Україні,як катували й вбивали мільйони місцевого населення,це виродки ц садисти
    Срашисти-це озвіріла форма фашизму.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 30.11.2020 21:36
    +3
    Більших фашистів ніж московити нема в світі ,почитай в Холодний яр що вони робили в Україні,як катували й вбивали мільйони місцевого населення,це виродки ц садисти
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 30.11.2020 21:19
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    KARABAS55, 30.11.2020 21:07
    Мне интересно что запоют ХЕЙТЕРЫ, если Шахтёр как и в первой игре возьмёт очки с Реалом, может не победу но ничейку зацепят.
    Языком пиз-ть, не мешки воротить. Вы после первой игры похоронили Шахтёр, а после игры колготы свои сушили.
    Сказать? У них сборник цитат на все случаи и результаты.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 30.11.2020 21:10
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Пора Цыганыку переезжать на ictv или на кривой до Матвея
    KARABAS55
      KARABAS55, 30.11.2020 21:07
    -5
    Мне интересно что запоют ХЕЙТЕРЫ, если Шахтёр как и в первой игре возьмёт очки с Реалом, может не победу но ничейку зацепят.
    Языком пиз-ть, не мешки воротить. Вы после первой игры похоронили Шахтёр, а после игры колготы свои сушили.
    guardian47
      guardian47, 30.11.2020 19:35
    +10
    И Марлос,и Тайсон,и Патрик свой ресурс уже выработали.Они годятся только для чемпионата Украины,первый и третий только для выхода на замену.Я в этом уверен на все 100%.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 30.11.2020 20:30
    +5
    Как сказал бывший игрок Шахтера Щевчук сейчас Шахтер это дно.
    И он прав.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 30.11.2020 20:30
    +4
    Как сказал бывший игрок Шахтера Щевчук сейчас Шахтер это дно.
    И он прав.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 30.11.2020 21:49
    +3
    mayakovskiy2, 30.11.2020 20:39
    0-3 от Шахты влетевлешей 0-10 Боруссии))) Это ваше место. И дубль Барсы его четко показал
    Что-то ты такой активности не проявлял, когда шахте недавно 6 мячей отгружали.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 30.11.2020 21:36
    +3
    Більших фашистів ніж московити нема в світі ,почитай в Холодний яр що вони робили в Україні,як катували й вбивали мільйони місцевого населення,це виродки ц садисти
    Frank Piter
      Frank Piter, 30.11.2020 20:33
    +3
    ZAKARPATFAN, 30.11.2020 20:07
    Им до Шахтера, даже в нынешней его конфигурации ого-го как далеко! О чем говорят победы над Динамо 0:3 и над Реалом 2:3!
    И 0-10 от Боруссии
    Frank Piter
      Frank Piter, 30.11.2020 20:31
    +3
    elcomendante, 30.11.2020 19:33
    Высралася! Молодччага! Сегодня ты будешь спать гордый!))) Мамке так и скажи перед сном)
    Кто там тебе на голову высрался я так и не понял, но тебе с мамкой понравилось, судя по всему
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 30.11.2020 20:31
    +3
    mayakovskiy2, 30.11.2020 20:27
    Так Динамо и до чемпионства еще как до Китая раком. Второй круг все игры на выезде. Такой шары больше не будет
    Далеко, но сурок ушлый. Весной такого графика напряженного уже не будет. Так что можно и на выезде покатать все матчи, тем более без болельщиков, а это уже минус для хозяев и плюс для гостей. Так, что что дома, что на выезде, разницы не будет
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 30.11.2020 20:30
    +3
    Одразу ж після програшу Суперкубка я писав, що для Каштру буде за щастя допрацювати до літа 2021 року. Тепер нічого не змінилося - португалець заслабенький як тренер. Таке враження, що він не має такого собі "тренерського напору". Невже він не бачить, що Кривцов, П'ятов, Степаненко, Мораєс не стягують, Марлос та Патрік - далеко вже не ті, що були 2-3 роки тому, Тайсон взагалі, таке враження, що вже просто "забив"... Футболісти, які є в наявності не в стані грати в такому стилі, як грав Шахтар ще рік-два тому. Щось потрібно змінювати і це було видно ще літом, проте португалець вирішив далі "плисти за течією" скиглячи про коронавірус, довгий сезон, втому... Тому Циганик в чомусь має рацію, щодо перспектив гірників, проте проблема не в молоді (вона якраз то і дуже навіть нічого), проблема в тренерах та мотивації "ветеранів"....
    grifon
    online
      grifon, 30.11.2020 20:04
    +3
    дурненький макс, в УПЛ тільки Динамо? скільки ви вже матчів в УПЛ зіграли в нічию?
    Frank Piter
      Frank Piter, 30.11.2020 19:31
    +3
    Донбассы, вы правы, все отлично
    grifon
    online
      grifon, 30.11.2020 19:24
    +3
    кротики, ви хочете сказати що вам подобається як зараз грає шахта?
    Артур Смайл
      Артур Смайл, 30.11.2020 19:16
    +3
    Без Тайсона, Марлоса и Патрика, они взяли 4 очка в играх с Реалом и Интером, это так на заметку.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 30.11.2020 22:45
    +2
    Игорь Петров, 30.11.2020 22:39
    Я тебя огорчу наверное, но господин Ахметов относится к той категории людей, которые свои активы никогда не бросают на произвол судьбы. Кроме того, за его спиной стоит ещё и Борис Колесников, который финансировал Шахтер ещё в те времена, когда Ринат никакого отношения к команде не имел и капиталов у него гораздо больше , чем у Суркисов , он практически на 60-70% финансирует украинскую хоккейную лигу Украины, так что, быстрее Ненька прекратит своё существование, чем Шахтер.
    Не кажи "гоп".
    grifon
    online
      grifon, 30.11.2020 20:07
    +2
    ти читати вмієшь? питання про що було? чи ти в футболі повний нуль?
    elcomendante
      elcomendante, 30.11.2020 19:22
    +2
    Артур Смайл, 30.11.2020 19:16
    Без Тайсона, Марлоса и Патрика, они взяли 4 очка в играх с Реалом и Интером, это так на заметку.
    Марлос был. Это важный игрок! Хорошо смотрелся, как вотборе, так и в нападении. Без Тайсона, шахта по-лучше.
    nicksaf
    online
      nicksaf, 01.12.2020 00:06
    +1
    Да ни о чём эти победы не говорят, закарпатфан: выбейте Реал в двух играх на выбывание, как ДК, После ДК попало в полуфинал ЛЧ. 20 лет прошло, а шахтё до сих пор не добралось до этого результата. И рекорд ДД для шахтё не доступен; финал ЛЕ.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 30.11.2020 23:13
    +1
    Игорь Петров, 30.11.2020 22:56
    Я не занимаюсь консперологией, а просто знаю о чем говорю.
    ,😁😁😁
    Andre066
      Andre066, 30.11.2020 22:11
    +1
    KARABAS55, 30.11.2020 21:07
    Мне интересно что запоют ХЕЙТЕРЫ, если Шахтёр как и в первой игре возьмёт очки с Реалом, может не победу но ничейку зацепят.
    Языком пиз-ть, не мешки воротить. Вы после первой игры похоронили Шахтёр, а после игры колготы свои сушили.
    Если вы не знаете понятия мотивация то завтра разницу с мотивированным Реалом игру на все 100% Лишь напомню испания германия 6-0
    nicksaf
    online
      nicksaf, 30.11.2020 22:10
    +1
    DKTheBest2, так і є, мій батько нічого не розповідав мені та моєму брату про війну.