ВІДЕО. Гол коліном! Екс-гравець збірної України віртуозно забив на Кіпрі

Євген Селін відзначився першим забитим м'ячем у сезоні

© ФК Анортосіс

Колишній захисник збірної України Євген Селін, який виступає за кіпрський «Анортосіс», забив перший гол у сезоні.

У матчі 12-го туру чемпіонату Кіпру проти «Енозіса» 32-річний гравець відзначився забитим м'ячем на 88-й хвилині. У підсумку «Анортосіс» здобув перемогу з рахунком 4:2.

Відзначимо, що в цьому матчі також взяв участь український форвард «Енозіса» Ілля Марковський. Він вийшов у старті і відіграв 78 хвилин, але результативними діями не відзначився.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!