2-ге місце в Європі! Україна завоювала 15 медалей на мол. ЧЄ-2020 з боксу

У Будві (Чорногорія) завершився чемпіонат Європи 2020 серед молоді

© ФБУ

У місті Будва (Чорногорія) завершився чемпіонат Європи 2020 з боксу серед молоді, у якому взяли участь 175 спортсменів з 22 країн Старого світу.

Турнір став надзвичайно успішним для збірної України, яка завоювала у Будві 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць змагань і один з найкращих результатів за усі роки участі команди на чемпіонатах Європи.

Чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали: Ілля Тогобицький у ваговій категорії до 75 кг, Микита Горбатенко у категорії до 91 кг та Юрій Захареєв, що представляє вагову категорію до 69 кг. Представник Білгород-Дністровського Юрій Захареєв став у Чорногорії дворазовим чемпіоном Європи. У 2019 році він також приніс Україні золото на чемпіонаті Європи серед молоді, що проходив у Болгарії.

Срібними призерами першості континенту цього року стали: Роман Літвінов (52 кг), Василь Ткачук (понад 91 кг), Марина Стойко (64 кг), Анна Сезько (69 кг) та Яна Тараненко (81 кг).

Бронзові нагороди молодіжного Євро-2020 здобули: Данило Дрижак (49 кг), Геннадій Масленніков (60 кг), Бозорбой Матякубов (64 кг), Денис Салабай (81 кг),Катерина Боднарчук (54 кг), Раїса Піскун (75 кг) та Вікторія Левчук (+81 кг).

За кількістю завойованих медалей українська команда здобула один з найкращих результатів у своїй історії. На молодіжному Євро-2019 в активі молодих українців було 9 медалей, серед яких 1 золота, 3 срібних та 5 бронзових нагород. Тепер же молодіжна чоловіча команда під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова до останнього моменту змагалася з росіянами за перше командне місце.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!