Володимир ШАРАН: «Хлопці розгубилися, коли у Шахтаря вилучили Мораеса»

Наставник прокоментував нічию в матчі УПЛ

3981
2
fco.com.ua

У матчі чемпіонату України «Шахтар» зіграв внічию 1:1 з «Олександрією». Гру прокоментував наставник Володимир Шаран.

«У плані організації гри, в плані гри оборони і контратак - перший тайм сподобався. Більше, ніж другий. І коли трапилося вилучення у Мораеса, то хлопці трохи розгубилися. Звичайно, ми хотіли перемогти, але потрібно враховувати, що у «Шахтаря» було достатньо моментів у другому таймі. Майже кожен гравець оборони допускав помилки у нас. Але приємно зіграти внічию, тим більше на виїзді. Ми могли як забити другий, так і пропустити. Так що результат закономірний».

«Коли я дізнався, що Тайсон, Марлос, Бондар не зіграють, то я розумів, хто вийде у суперника. Немає великої різниці, хто грає у них, тому що команда серйозна. І навіть вдесятьох нам було важко забрати у них м'яч».

«Перед матчем сказав хлопцям, що відчуваю, що все у нас сьогодні буде в порядку», - сказав Шаран в коментарі Футбол 1.