0

Олег КУДРИК: «Рух сподобався, хороша команда»

Воротар «Маріуполя» - про матч проти «Руху»

ФК Маріуполь. Олег Кудрик

Вчора, 20 листопада «Маріуполь» в 10-му турі УПЛ на виїзді зіграв внічию 0:0 з «Рухом». Голкіпер гостей Олег Кудрик поділився враженнями від матчу:

«Можна сказати, що зловив кураж в рідному місті. Прийшла впевненість, і багато що у мене виходило. Але це не тільки кураж, а й результат роботи над собою. І це сьогодні позначилося.

Дуже важка гра. І «Рух» сподобався, дійсно хороша команда. Нам було непросто, багатьох хлопців не вистачало на полі. Слава Богу, що зіграли на нуль, і одне очко в цьому матчі для нас хороший результат.

У другому таймі ми перебудувалися, тренер сказав додати швидкості, руху, агресії. В принципі це спрацювало і ми не дали «Руху» створити так багато моментів, як у першому таймі.

Останній раз бачили Маркевича ще в Маріуполі. Він з нами не поїхав. Але зв'язок підтримуємо постійно. Спілкувалися після першого тайму, і він вніс у гру деякі корективи».

(2)

ГВАРДІОЛА: «Брайтон ніколи не здається. Ми обіграли хорошу команду»
Футбол | 26 квітня 2024, 01:42 1

Іспанець задоволений перемогою над «Брайтоном»

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 03:30 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»