Родрігеш провів ювілейний матч за Люксембург

Поєдинок проти Австрії став для футболіста 30-м у складі національної команди

1617
0
ФК Динамо Київ. Жерсон Родрігеш

Гравець київського «Динамо» Жерсон Родрігеш провів черговий матч за національну збірну Люксембургу.

11 листопада Люксембург провів товариський матч зі збірною Австрії. Ця гра відбулася на стадіоні «Жозі Бартель» у Люксембурзі.

Жерсон потрапив до запасу своєї збірної, а з’явився на полі на  67-й хвилині, через шість хвилин після того як австрійці відкрили рахунок завдяки удару Траунера.  На 83-й хвилині Грбіч збільшив перевагу гостей, а на третій компенсованій хвилині Візінгер встановив остаточний рахунок у грі — 0:3. Цікаво, що по перерві у складі австрійців на поле вийшов екс-динамівець Александар Драгович.

Цей матч став ювілейним, 30-м, для Родрігеша за національну збірну своєї країни, у яких він забив 5 м'ячів.