Чемпіонат Києва з футзалу. Четвертий тур: Дві нічиї + дві перемоги

Було забито 20 м’ячів

336
0

На минулому тижні було зіграно 4 матчі, котрі подарували шанувальникам футзалу неймовірні емоції, відмінну результативність (20 забитих м’ячів), щоправда без червоних карток не обійшлось. Зазначимо, що гра «Grifon»-«Альтернатива» буде зіграна пізніше, а зараз розберемось з усіма 4-ма матчами ігрового вікенду! Розпочнемо з гри «Inter»-«Budmonster». Звітна зустріч була однією з центральних в турі і за 20 хвилин ігрового часу обидві команди створили чимало гольових можливостей. Більше того, гра проходила на зустрічних курсах, тому важко було віддати комусь перевагу. Окремо можна відзначити, що Ільдар Макаєв розраховував виключно на 2 ігрові четвірки, а ще чотири гравці із заявки так і не отримали свого шансу в першому таймі. З іншого боку у Віталія Нестерука грали всі, хто є, а перший гол у зустрічі був оформлений на 13-й хвилині. Нестерук класно реалізував вихід один в один, елегантно перекинувши свого екс-партнера по команді та товариша Сергія Тимошенка - 1:0. Пропущений гол активізував «Будівельників», тому у Володимира Удовиченко з’явилось ще більше роботи. Голкіпер «Inter» здійснив чимало сейвів, але з ударом Химяка з близької дистанції не впорався, котрий вдало зіграв на добиванні, а також встиг оформити удар у стійку, тому на перерву команди пішли за рівного рахунку - 1:1. Після відпочинку команда «Budmonster» створила 3-4 вбивчі моменти біля воріт суперника, але не змогла пробити Удовиченка, адже страж воріт команди «Inter» діяв безпомилково. Надійна гра голкіпера мотивувала підопічних Нестерука, оскільки вже на 25-й хвилині вдалось оформити ще один гол завдяки Захарову, котрий проводив сильний матч та відмінно зіграв на добиванні - 2:1. Такий рахунок не задовільняв «Будівельників», тому підопічні Макаєва регулярно атакували, але від цього ситуація не змінювалась. Окремо відзначимо, що був момент в матчі, коли команди грали в форматі 5х4 (друга жовта Руслана Савенка), але свою чисельну перевагу підопічні Нестерука не змогли втілити в гол. А наприкінці зустрічі відбулась розв’язка, оскільки «Будівельники» пішли ва-банк з підключенням 5-го польового і це не дало результат. В свою чергу підопічні Нестерука витримали натиск суперника та завдяки голу Літвінова з власної половини поля змогли обіграти чемпіона - 3:1. Вітаємо «Inter» з серйозною перемогою, а «Будівельникам» дякуємо за класну гру, оскільки не дивлячись на поразку, підопічні Макаєва провели сильний матч.

Стосовно поєдинку «Сервіт»-«2TDK», то для підопічних Драбика-Мельника по початку гри ніщо не віщувало біди. У команди «2TDK» були кадрові проблеми у вигляді відсутності Володимира Негеля, але легендарного голкіпера замінив Олександр Поліщук. В свою чергу підопічні Шайтанова дуже непогано увійшли в матч та намагались нав’язати супернику свою гру. Цього зробити не вдалось, але вже на 7-й хвилині «2TDK» розігрували з центру поля, адже Атаманенко відгукнувся на передачу з лівого флангу та відкрив рахунок в матчі-1:0. Після результативного удару форварда «Сервіту», підопічні Шайтанова стали діяти ще розкутіше, а Демиденко оформив постріл у стійку, щоправда ще за практично 13 хвилин ігрового часу ситуація на табло так і не змінилась. В другій половині гри команда «Сервіт» вдало розіграла кутовий, а Савчук зумів оформити швидкий гол з льоту, оформивши найкрасивіший м’яч туру - 2:0. В цій ситуації у команди «2TDK» не було аргументів у відповідь. Навіть вихід Сергія Кучука на паркет не допоміг переломити хід зустрічі, а ветеран столичного футзалу провів в грі всього хвилину. З іншого боку підопічні Шайтанова вже свого не відпустили і вже ближче до середини другого тайму зняли всі питання завдяки невгамовному Атаманенку та результативному удару Івана Глуцького - 4:0.В такій критичній ситуації у команди «2TDK» не було варіантів, окрім йти з 5-м польовим в атаку, щоправда навіть скоротити відставання в рахунку не вдалось. З іншого боку представники «Сервіту» могли забити ще більше, але в завершальній стадії хотіли зіграти максимально красиво, тому матч завершився за рахунку 4:0. Вітаємо «Сервіт» з черговою перемогою, а команді «2TDK» бажаємо успіхів наступних матчах!

Відносно найрезультативнішої гри, то тут відзначимо матч, між командами, котрі тренує В’чеслав Листопад - «ХІТ-2»-«Phiten». Проте, в цій парі головний тренер був з дублерами «ХІТа», тому команді Сергія Шугайла не могла розраховувати на свого наставника. Також відзначимо, що «ХІТ-2» зі стартових хвилин грав з 5-польовим (цю роль виконував Олександр Корнійчук), оскільки Владислав Лисенко з першою командою поїхав у Житомир на матч Екстра-Ліги. Такий ризиковий хід дав результат, оскільки вже на 2-й хвилині «дублери» вели з рахунком 2:0, а Федоренко і Макаренко оформили найшвидші голи в турі. В такій непростій ситуації багато команд розгубились, але це не стосується «Phiten». Оскільки вже на 3-й хвилині Данько оформив гол з власної половини поля та покарав суперника за неточну передачу - 2:1. Не дивлячись на такий стрімкий старт, черговий гол довелось чекати доволі довго. Зазначимо, що команда «ХІТ-2» постійно грала на половині поля суперника, а Міхеєв (перший матч в новому сезоні) мав більш ніж достатньо ігрової практики. Також варто зауважити, що команда Сергія Шугайло розраховувала виключно на контратаки, але вже на 15-й хвилині змушена була розігрували з центру, оскільки юний Артем Щур відмінно проявив себе в атаці - 3:1. Не дивлячись на суттєву перевагу дублерів «ХІТа» в ігровому плані, перша половина зустрічі завершилась за нічийного рахунку, оскілки дві не точні передачі коштували дуже дорого команді Олександра Котляра - 3:3. Після відпочинку команда «Phiten» змогла витримати черговий штурм суперника і відповіла голом від Даниліва - 3:4. Такий результат дозволив колективу Сергія Шугайла повністю зосередитись на грі від оборони, але домінування «ХІТа» втілилось в дубль юного Федоренко - 4:4. Такий результат не влаштовував команду Олександра Котляра, тому малюнок гри не змінився, а все найцікавіше проходило на половині поля «Phiten». Активні дії дублерів «ХІТа» втілились в гол Корольчука за 20 секунд до фінальної сирени - 5:4. Здавалось би, перемога нікуди не подінеться, але у «Phitenа» знайшовся Валерій Брожко, котрий розіграв м’яч в центрі поля, вийшов на ударну позицію та поцілив точно в 9-ку встановивши остаточний рахунок гри - 5:5. Таким чином в матчі зафіксована найрезультативніша нічия туру і представники «ХІТа» можуть звинувачувати лише себе, що не здобули максимальний результат, команда Сергія Шугайла заслуговує на компліменти, оскільки проявила характер і врятувалась від поразки за лічені секунди до завершення матчу. На останок відзначимо центральний матч туру – «Griffin»-«Skidka». Звітна зустріч, як завжди стала максимально цікавою, але не дуже результативною. Одразу зазначимо, що Олег Шуст не міг розраховувати на Віктора Цоя, а у команди «Griffin» всі найсильніші були в складі. Проте, за 20 хвилин ігрового часу жодного голу оформити не вдалось. В цьому велика заслуга голкіперів, котрі діяли максимально надійно, раз за разом відбиваючи удари з різних дистанцій. В складі команди «Skidka» блискуче грав Юрій Щериця, котрий мав чимало гольових нагод, але пробити Юрія Балашева ніяк не вдавалось. Також можна пригадати удар в стійку від підопічних Олега Шуста і неймовірний промах Дмитра Якубця після прострілу з лівого флангу. В свою чергу колектив В’ячеслава Реуцького також не відсиджувався в обороні, щоправда ударам Смоловика не вистачало влучності, а швидкісний Коллінз ніяк не міг використати свої нагоди. Тому можна зробити висновок, що перша частина гра пройшла на зустрічних курсах, але Балашев та Анікеєв зіграши вище всіх похвал, тому перша половина гри завершилась за рахунку 0:0 і вже в другому таймі команди порадували результативними ударами. Після відпочинку підопічні Шуста забили дуже швидко, адже вже на 22-й хвилині Назаров отримав передачу неподалік воріт суперника, прибрав Зайця та точно поцілив у правий нижній кут-0:1. Цей гол «сплутав карти» підопічним Варениці, тому команда «Griffin» почала трохи нервувати. Виражалось це в неточних передачах, поспішних рішеннях. З іншого боку колектив «Skidka» намагався використовувати 5-го польового при атаках, що виглядало доволі ризиковано, але хто не ризикує, той не п’є шампанського. Проте, такий хід ледь не обернувся голом для команди Шуста, оскільки в результаті неточної передачі гравці «Griffin» практично вийшли 3 в 1, щоправда Заєць не віддав точної передачі і вбивчий епізод був змарнований! Зазначимо, що граду матчу зростав з кожною хвилиною, а наприкінці підопічні Варениці досягли бажаного. Нестримний Коллінс забив гол за 120 секунд до фінальної сирени, використавши одну зі своїх багатьох можливостей та встановив остаточний рахунок зустрічі - 1:1. Відверто кажучи, цей результат можна назвати закономірним, оскільки жодна з команд не заслуговувала на поразку. Таким виявився 4-й тур, а ми вже в очікуванні наступних матчах!