Ліга чемпіонів. Перша перемога ПСЖ, повторення рекорду Барселони

У групі А вперше був зіграний повний тур

2874
0
ФК Вардар

Завершився четвертий тур Ліги чемпіонів. Вперше з початку турніру в групі А обійшлося без переносів і команди зіграли всі чотири запланованих поєдинки. Першу перемогу в турнірі лише з третьої спроби здобув «ПСЖ», який є одним з головних фаворитів Ліги чемпіонів. Французький клуб на домашньому майданчику з перших хвилин матчу проти норвезького «Ельверума» захопив перевагу і жодного разу до кінця гри не дозволив гостям вийти вперед. Найкращим снайпером зустрічі став зірковий данський лівий напівсередній господарів Міккель Хансен, на рахунку якого вісім голів з дев'яти виконаних кидків.

Також відкрив рахунок своїм перемогам в турнірі і північномакедонський «Вардар 1961», причому перемога балканського клубу над німецьким «Фленсбургом», який до цього виграв три матчі з трьох, має пристойний наліт сенсаційності. Після того як команди на рівних боролися майже півтора тайми і рахунок був рівним –  19:19, «Вардару 1961» вдався ключовий ривок і господарі вийшли вперед на три пункти – 22:19. Надалі балканці не дозволили гостям зрівняти рахунок, а тільки лише збільшили свою перевагу, яка склала в підсумку п'ять м'ячів.

Після ряду переносів в групі А естафетну паличку у першої вісімки перехопив октет В. На жаль, першим відкладеним поєдинком в групі стала зустріч між запорізьким «Мотором» і німецьким «Кілем» через поширення коронавірусу в стані українського чемпіона. Втім, ігри що відбулися, не погіршили турнірного становища «Мотора», оскільки всі команди з нижньої частини таблиці синхронно зазнали поразок і не змогли відірватися від нашого клубу.

Звертає на себе увагу результат зустрічі між «Барселоною» і «Загребом» –  45:27. У ньому синьо-гранатові повторили свій рекорд результативності в Лізі чемпіонів. До цього 45 м'ячів іспанці закидали в домашньому матчі попереднього розіграшу найпрестижнішого єврокубку проти словенського «Цельє». У поточному розіграші Ліги Чемпіонів «Барселона» впевнено лідирує в списку найбільш результативних команд турніру.