Хімік в напруженому матчі обіграв Дніпро і взяв Кубок України

Команда виграла з перевагою в один пункт

1388
1
fbu.ua

У вирішальному матчі Фіналу чотирьох Кубка України БК «Хімік» з великими зусиллями обіграв «Дніпро» з перевагою всього в один пункт - 78 на 77.

При цьому «Дніпро» вів у рахунку після третьої чверті, проте у вирішальному відрізку зустрічі «Хімік» виграв 18:13 і переміг.

Для «Хіміка» це другий Кубок України в історії. Команда перервала серію суперника з трьох поспіль Кубків країни.

Найкращим захисником Фіналу чотирьох визнаний Віталій Зотов, а найкращим форвардом - Джаред Террелл. MVP турніру став Льюїс Салліван.

Кубок України. Фінал чотирьох.

Дніпро - Хімік 77:78 (24:20, 17:20, 23:20 13:18)

Дніпро: Дугат 8 + 5 передач, Террелл 25, Закурдаєв 14, Тимофеєнко 7 + 7 підбирань, Кравцов 13 + 5 підбирань - старт; Коломойський, Шундель 2, Корнієнко 8 + 5 підбирань + 2 блок-шота, Санон, Фесенко, Глєбов

Хімік: Зотов 16 + 5 підбирань + 7 передач, Козак, Войналович 3 + 5 підбирань, Мироненко, Нельсон 6 + 6 підбирань - старт; Марченко 19, Вашингтон 4 + 6 підбирань, Рябчук 5 + 6 передач, Ковляр 2, Салліван 23 + 5 підбирань + 2 блок-шоти.