NAVI - mousesports. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу плей-оф ESL Pro League

NAVI - mousesports. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© HLTV

29 вересня Natus Vincere зіграють матч плей-оф ESL Pro League. Український клуб зіграє з mousesports. Початок зустрічі о 18:30 за Києвом.

Формат матчу - best of 3.

Дивіться відеотрансляцію матчу на Sport.ua:

ESL Pro League Season 12. Календар і результати турніру з CS:GO

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 30.09.2020 10:23
    0
    Наві 2-1 виграли, що впринципі читалося, але був момент коли я навіть засумнівався в перемозі)).
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 19:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Шо я казав)) та хватить пікати той даст.. До нього вже всі давно готові
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 19:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    sv_2000, 29.09.2020 19:07
    Ага, перепутал. Тогда вообще странно. Даже не Электроник - вторая звезда на фотке))
    А разбираюсь слабо. Даже не тграл никогда. Малая моя разбирается, с пацанами смотрит. Пару раз и я с ней посмотрел... Прикольно, в общем-то
    Да всеодно два ноль відлетять)) щось сьодні всі отлєтають)) аби ше Динамо не влетіло
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 19:17
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    rasheed_iverson, 29.09.2020 16:31
    Чужу карту на ізі взяли. Зраз свій пік 4/1 на Nuke за Т сторону....2-0 ізі катка буде для німців
    В одну калітку відлетіти на першій карті)) бездарно грають вобше щей знову зі своїм дурноватим Дастом
    sv_2000
    online
      sv_2000, 29.09.2020 19:07
    0
    Vadin, 29.09.2020 15:30
    Це не Електронік)) видно як людина розуміється в КС. Це Ілля Залуцький він же Перфекто
    Ага, перепутал. Тогда вообще странно. Даже не Электроник - вторая звезда на фотке))
    А разбираюсь слабо. Даже не тграл никогда. Малая моя разбирается, с пацанами смотрит. Пару раз и я с ней посмотрел... Прикольно, в общем-то
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 29.09.2020 16:31
    +1
    Чужу карту на ізі взяли. Зраз свій пік 4/1 на Nuke за Т сторону....2-0 ізі катка буде для німців
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Vadin, 29.09.2020 15:53
    Вже не громить.. Німці дуже слабко за атаку))
    Питання які карты будуть і в якій послідовності)) скоріше 2:0
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:53
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    rasheed_iverson, 29.09.2020 15:45
    Navi закриють 2-1.
    Зaрaз BIG громлять Team Spirit без шансів
    Вже не громить.. Німці дуже слабко за атаку))
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 29.09.2020 15:45
    +1
    Navi закриють 2-1.
    Зaрaз BIG громлять Team Spirit без шансів
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    sv_2000, 29.09.2020 15:26
    А почему не украинец Simple, главная звезда, на фотке, а россиянин Электроник?))
    Це не Електронік)) видно як людина розуміється в КС. Це Ілля Залуцький він же Перфекто
    sv_2000
    online
      sv_2000, 29.09.2020 15:26
    -1
    А почему не украинец Simple, главная звезда, на фотке, а россиянин Электроник?))
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:30
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    sv_2000, 29.09.2020 15:26
    А почему не украинец Simple, главная звезда, на фотке, а россиянин Электроник?))
    Це не Електронік)) видно як людина розуміється в КС. Це Ілля Залуцький він же Перфекто
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 29.09.2020 16:31
    +1
    Чужу карту на ізі взяли. Зраз свій пік 4/1 на Nuke за Т сторону....2-0 ізі катка буде для німців
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 29.09.2020 15:45
    +1
    Navi закриють 2-1.
    Зaрaз BIG громлять Team Spirit без шансів
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 30.09.2020 10:23
    0
    Наві 2-1 виграли, що впринципі читалося, але був момент коли я навіть засумнівався в перемозі)).
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 19:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Шо я казав)) та хватить пікати той даст.. До нього вже всі давно готові
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 19:18
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    sv_2000, 29.09.2020 19:07
    Ага, перепутал. Тогда вообще странно. Даже не Электроник - вторая звезда на фотке))
    А разбираюсь слабо. Даже не тграл никогда. Малая моя разбирается, с пацанами смотрит. Пару раз и я с ней посмотрел... Прикольно, в общем-то
    Да всеодно два ноль відлетять)) щось сьодні всі отлєтають)) аби ше Динамо не влетіло
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 19:17
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    rasheed_iverson, 29.09.2020 16:31
    Чужу карту на ізі взяли. Зраз свій пік 4/1 на Nuke за Т сторону....2-0 ізі катка буде для німців
    В одну калітку відлетіти на першій карті)) бездарно грають вобше щей знову зі своїм дурноватим Дастом
    sv_2000
    online
      sv_2000, 29.09.2020 19:07
    0
    Vadin, 29.09.2020 15:30
    Це не Електронік)) видно як людина розуміється в КС. Це Ілля Залуцький він же Перфекто
    Ага, перепутал. Тогда вообще странно. Даже не Электроник - вторая звезда на фотке))
    А разбираюсь слабо. Даже не тграл никогда. Малая моя разбирается, с пацанами смотрит. Пару раз и я с ней посмотрел... Прикольно, в общем-то
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Vadin, 29.09.2020 15:53
    Вже не громить.. Німці дуже слабко за атаку))
    Питання які карты будуть і в якій послідовності)) скоріше 2:0
    Vadin
      Vadin, 29.09.2020 15:53
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    rasheed_iverson, 29.09.2020 15:45
    Navi закриють 2-1.
    Зaрaз BIG громлять Team Spirit без шансів
    Вже не громить.. Німці дуже слабко за атаку))