ВІДЕО. Стінка на стінку. Матч Одеси і Тернополя завершився масовою бійкою

Гравці билися майже дві хвилини

ВІДЕО. Стінка на стінку. Матч Одеси і Тернополя завершився масовою бійкою

Товариський матч між «Одесою» і «Тернополем» завершився масштабним побоїщем.

За 5 хвилин до кінця четвертої чверті центровий «Тернополя» Максим Сандул в боротьбі за підбирання вдарив ліктем гравця «Одеси» Юрія Кондракова. На це відреагував американський захисник «Одеси» Баден Джаксен, який почав штовхати суперника, але Сандул відповів йому ударом в щелепу. Це спровокувало ланцюгову реакцію. До бійки підключилися гравці обох команд. Сутичку не вдавалося вгамувати майже дві хвилини.

У підсумку, матч так і не дограли, зафіксувававши рахунок 66:64 на користь «Тернополя».

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — basket.com.ua

(219 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Игорь Юрьевич
      Игорь Юрьевич, 30.09.2020 13:34
    0
    0:09 - движение бедром от 20-го номера при постановке заслона. ИМХО, нарушение, но судья реально этого мог не увидеть. Естественно, защитнику Одессы (8 номер) это не понравилось, сам был в таких ситуациях, и сгоряча на 0:12 он подталкивает 20-го номера слегка. Ну а дальше понеслась вся картина маслом. 12-й номер Одессы решил "вступиться" за напарника, скажем так, вступился еще он "аккуратно", просто толкнув в грудь. За такое технический и до свидания, но 20-й номер все же неправ, начав распускать свои кулаки.ИМХО, все что было дальше судьи рассматривать не будут, потому что дальше просто свой за своего пошло.
    dnepryanin
      dnepryanin, 29.09.2020 17:51
    -1
    на 55 секунде нигер как шавка сзади напал
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 29.09.2020 12:47
    +1
    20 номер в футболці зеленого кольору спочатку вдарив гравця команди суперника за що отримав поштовх у груди! У відповідь було нанесено явно не рівноцінний удар в щелепу суперника . 20 номер не тільки спровокував , але ще й загострив ситуацію! А те що він отримав з заду по обличчю то це вже наслідок його ж дій.
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 29.09.2020 12:47
    +2
    20 номер в футболці зеленого кольору спочатку вдарив гравця команди суперника за що отримав поштовх у груди! У відповідь було нанесено явно не рівноцінний удар в щелепу суперника . 20 номер не тільки спровокував , але ще й загострив ситуацію! А те що він отримав з заду по обличчю то це вже наслідок його ж дій.
    WladWest
    online
      WladWest, 29.09.2020 12:03
    0
    Ruslan, 29.09.2020 11:11
    Ти я бачу знаєш баскетбол, і удар кулаком в голову підло ззаду під кільцем 20-го Тернополя це норм, так? До речі ніхто з суддів цей епізод не побачив, спокійно матч продовжувався дальше, але побачив чорний Одеси який був поруч. Я нікого не відстоюю, просто ти не зрозумів що насправді спричинило сутичку між командами. До того удару що ти описав був аналогічний підлий удар 20-го. Де Тенопіль того рагуля сандаля нарив, в якому селі?
    Да в том же, шо и ты народился. Кста, придурь малолетняя, фамилия Сандул - молдавская, так шо рогуль тут только один - ты.
    WladWest
    online
      WladWest, 29.09.2020 11:57
    0
    Бл*дь, фашистско-шовинистическая вата вдруг стала антирасистской. Это потому, что команда из Тернополя. Они западных украинцев ненавидят больше, чем черных.
    Ya H
    online
      Ya H, 29.09.2020 11:38
    +2
    WladWest, 29.09.2020 10:28
    Надо было так зарядить, чтобы тварь черная всю жизнь гадила где попало.
    рюский - хуже негра
    kvv1404
      kvv1404, 29.09.2020 11:18
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ruslan, 29.09.2020 11:11
    Ти я бачу знаєш баскетбол, і удар кулаком в голову підло ззаду під кільцем 20-го Тернополя це норм, так? До речі ніхто з суддів цей епізод не побачив, спокійно матч продовжувався дальше, але побачив чорний Одеси який був поруч. Я нікого не відстоюю, просто ти не зрозумів що насправді спричинило сутичку між командами. До того удару що ти описав був аналогічний підлий удар 20-го. Де Тенопіль того рагуля сандаля нарив, в якому селі?
    До речі а що сталось на 50-й секунді цього відео??? Теж 20-й номер винен?
    kvv1404
      kvv1404, 29.09.2020 11:15
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ruslan, 29.09.2020 11:11
    Ти я бачу знаєш баскетбол, і удар кулаком в голову підло ззаду під кільцем 20-го Тернополя це норм, так? До речі ніхто з суддів цей епізод не побачив, спокійно матч продовжувався дальше, але побачив чорний Одеси який був поруч. Я нікого не відстоюю, просто ти не зрозумів що насправді спричинило сутичку між командами. До того удару що ти описав був аналогічний підлий удар 20-го. Де Тенопіль того рагуля сандаля нарив, в якому селі?
    Суддя не бачив?Я під кільцем хто стояв,привід? Тому не треба мені,баскетболісту в минулому розказувати що й до чого.
    Ruslan
      Ruslan, 29.09.2020 11:11
    0
    kvv1404, 29.09.2020 10:47
    А ти взагалі знаєш що таке баскетбол? І по друге - в баскетболі є судді і якби дії 20-го номера Тернополя носили насмисний характер то суддя був поруч і свиснув би фол або навіть навмисний фол.Просто такі ситуації часто трапляються в боротьбі під кільцем,особливо між низькими (відносно) та високими гравцями Натомість чорні Одеси,особливо номер 12 спровокував спочатку сутичку а коли здавалось ситуація вже заспокоїлась підло ззаду завдав удару номеру 20 що зробило неможливим догравання матчу.
    Ти я бачу знаєш баскетбол, і удар кулаком в голову підло ззаду під кільцем 20-го Тернополя це норм, так? До речі ніхто з суддів цей епізод не побачив, спокійно матч продовжувався дальше, але побачив чорний Одеси який був поруч. Я нікого не відстоюю, просто ти не зрозумів що насправді спричинило сутичку між командами. До того удару що ти описав був аналогічний підлий удар 20-го. Де Тенопіль того рагуля сандаля нарив, в якому селі?
    Алексей К
      Алексей К, 29.09.2020 10:47
    +1
    Тут и обсуждать нечего, все видно на повторе. Основной виновник драки №20 с команды Тернополя , которого надо дисквалифицировать на годик , чтоб повадно не было . Ну и конечно №12 из Одессы не должен был бить виновника с заду , хоть он и заслужил. Его тоже нужно наказывать на пару матчей так как сыграли эмоции спровоцировавший игрок Тернополя №20. Все остальное даже обсуждать не охота
    kvv1404
      kvv1404, 29.09.2020 10:47
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ruslan, 29.09.2020 09:57
    20-й Тернополя взагалі в адеваті? Зарядити так в голову 8-му Одеси! Воно хворе?
    А ти взагалі знаєш що таке баскетбол? І по друге - в баскетболі є судді і якби дії 20-го номера Тернополя носили насмисний характер то суддя був поруч і свиснув би фол або навіть навмисний фол.Просто такі ситуації часто трапляються в боротьбі під кільцем,особливо між низькими (відносно) та високими гравцями Натомість чорні Одеси,особливо номер 12 спровокував спочатку сутичку а коли здавалось ситуація вже заспокоїлась підло ззаду завдав удару номеру 20 що зробило неможливим догравання матчу.
    WladWest
    online
      WladWest, 29.09.2020 10:28
    -1
    Ruslan, 29.09.2020 09:57
    20-й Тернополя взагалі в адеваті? Зарядити так в голову 8-му Одеси! Воно хворе?
    Надо было так зарядить, чтобы тварь черная всю жизнь гадила где попало.
    Ruslan
      Ruslan, 29.09.2020 09:57
    +2
    20-й Тернополя взагалі в адеваті? Зарядити так в голову 8-му Одеси! Воно хворе?
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 29.09.2020 06:39
    -2
    За такую хрень на всех ч е р н о ж о п ы х открыть охоту , мрази !!!
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 29.09.2020 06:36
    -2
    Владимир Коновалец, 28.09.2020 19:03
    Гравці з темною шкірою були невдоволені тим, що перед грою гравці команди Тернополя на стали на одне коліно та не підтримали протесті в світі, після вбівства їхнього чорного брата.
    Абсолютно согласен с Вами ! Чернобрывцы охренели !!!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 29.09.2020 06:14
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Федько, 28.09.2020 18:24
    0:55
    негр крыса редкостная
    Дали бы им один на один замахаться, тогда бы посмотрели кто крыса. Негр дал ответку, рядом со всей его командой, знал что налетят все, тут как бы смелость нужна. Андестен?
    kot_sumy
      kot_sumy, 28.09.2020 21:49
    -1
    Удар исподтишка нехорошо... Незнаю кто там кто, подрались и подрались, но бить втихаря неправильно...
    Lion
      Lion, 28.09.2020 21:02
    +11
    Что вы накинулись как раз черный заступился за белого товарища по команде!!!
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 28.09.2020 20:02
    +11
    цього сандула чекає пожиттєва дискваліфікація, хоча може що товарняк, то замнуть просто на півроку забанять. Думаю, якби в офіційному матчі чувак міг би зразу забути про роботу, яка його кормить і іти в супермаркет вкручувати лампочки
    BekXan
    online
      BekXan, 28.09.2020 19:59
    +13
    Хм почитал комменты).Многие что то не то увидели.
    Ну вообще то сначала белый зарядил белому ,А темнокожый вписался за белого.Где потом получил от белого ну ,а дальше куча мала и удар темнокожого с подтишка и снова куча мала.
    Lion
      Lion, 28.09.2020 21:02
    +11
    Что вы накинулись как раз черный заступился за белого товарища по команде!!!
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 28.09.2020 20:02
    +11
    цього сандула чекає пожиттєва дискваліфікація, хоча може що товарняк, то замнуть просто на півроку забанять. Думаю, якби в офіційному матчі чувак міг би зразу забути про роботу, яка його кормить і іти в супермаркет вкручувати лампочки
    FanatUA
      FanatUA, 28.09.2020 19:42
    +7
    Команда в білому духом слабенька, якби не нігери, забили би їх в хлам)
    На відео видно де 20 номер ліктем ударив гравця в білій формі, а нєгр за нього вписався
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 28.09.2020 19:39
    +5
    Владимир Коновалец, 28.09.2020 19:03
    Гравці з темною шкірою були невдоволені тим, що перед грою гравці команди Тернополя на стали на одне коліно та не підтримали протесті в світі, після вбівства їхнього чорного брата.
    Я би подивився на тебе якщо б тобі в обличчя зарядило якесь таке чмо як Сандул.
    Александр Федько
      Александр Федько, 28.09.2020 18:24
    +3
    0:55
    негр крыса редкостная
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 29.09.2020 12:47
    +2
    20 номер в футболці зеленого кольору спочатку вдарив гравця команди суперника за що отримав поштовх у груди! У відповідь було нанесено явно не рівноцінний удар в щелепу суперника . 20 номер не тільки спровокував , але ще й загострив ситуацію! А те що він отримав з заду по обличчю то це вже наслідок його ж дій.
    Ya H
    online
      Ya H, 29.09.2020 11:38
    +2
    WladWest, 29.09.2020 10:28
    Надо было так зарядить, чтобы тварь черная всю жизнь гадила где попало.
    рюский - хуже негра
    Ruslan
      Ruslan, 29.09.2020 09:57
    +2
    20-й Тернополя взагалі в адеваті? Зарядити так в голову 8-му Одеси! Воно хворе?
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 29.09.2020 12:47
    +1
    20 номер в футболці зеленого кольору спочатку вдарив гравця команди суперника за що отримав поштовх у груди! У відповідь було нанесено явно не рівноцінний удар в щелепу суперника . 20 номер не тільки спровокував , але ще й загострив ситуацію! А те що він отримав з заду по обличчю то це вже наслідок його ж дій.
    Алексей К
      Алексей К, 29.09.2020 10:47
    +1
    Тут и обсуждать нечего, все видно на повторе. Основной виновник драки №20 с команды Тернополя , которого надо дисквалифицировать на годик , чтоб повадно не было . Ну и конечно №12 из Одессы не должен был бить виновника с заду , хоть он и заслужил. Его тоже нужно наказывать на пару матчей так как сыграли эмоции спровоцировавший игрок Тернополя №20. Все остальное даже обсуждать не охота
    ihor7003
    online
      ihor7003, 28.09.2020 18:27
    +1
    Зеленые сильнее было видно! А негритос сзади 20 номера ударил! Чорножопый мля
    Игорь Юрьевич
      Игорь Юрьевич, 30.09.2020 13:34
    0
    0:09 - движение бедром от 20-го номера при постановке заслона. ИМХО, нарушение, но судья реально этого мог не увидеть. Естественно, защитнику Одессы (8 номер) это не понравилось, сам был в таких ситуациях, и сгоряча на 0:12 он подталкивает 20-го номера слегка. Ну а дальше понеслась вся картина маслом. 12-й номер Одессы решил "вступиться" за напарника, скажем так, вступился еще он "аккуратно", просто толкнув в грудь. За такое технический и до свидания, но 20-й номер все же неправ, начав распускать свои кулаки.ИМХО, все что было дальше судьи рассматривать не будут, потому что дальше просто свой за своего пошло.
    WladWest
    online
      WladWest, 29.09.2020 12:03
    0
    Ruslan, 29.09.2020 11:11
    Ти я бачу знаєш баскетбол, і удар кулаком в голову підло ззаду під кільцем 20-го Тернополя це норм, так? До речі ніхто з суддів цей епізод не побачив, спокійно матч продовжувався дальше, але побачив чорний Одеси який був поруч. Я нікого не відстоюю, просто ти не зрозумів що насправді спричинило сутичку між командами. До того удару що ти описав був аналогічний підлий удар 20-го. Де Тенопіль того рагуля сандаля нарив, в якому селі?
    Да в том же, шо и ты народился. Кста, придурь малолетняя, фамилия Сандул - молдавская, так шо рогуль тут только один - ты.
    WladWest
    online
      WladWest, 29.09.2020 11:57
    0
    Бл*дь, фашистско-шовинистическая вата вдруг стала антирасистской. Это потому, что команда из Тернополя. Они западных украинцев ненавидят больше, чем черных.
    Ruslan
      Ruslan, 29.09.2020 11:11
    0
    kvv1404, 29.09.2020 10:47
    А ти взагалі знаєш що таке баскетбол? І по друге - в баскетболі є судді і якби дії 20-го номера Тернополя носили насмисний характер то суддя був поруч і свиснув би фол або навіть навмисний фол.Просто такі ситуації часто трапляються в боротьбі під кільцем,особливо між низькими (відносно) та високими гравцями Натомість чорні Одеси,особливо номер 12 спровокував спочатку сутичку а коли здавалось ситуація вже заспокоїлась підло ззаду завдав удару номеру 20 що зробило неможливим догравання матчу.
    Ти я бачу знаєш баскетбол, і удар кулаком в голову підло ззаду під кільцем 20-го Тернополя це норм, так? До речі ніхто з суддів цей епізод не побачив, спокійно матч продовжувався дальше, але побачив чорний Одеси який був поруч. Я нікого не відстоюю, просто ти не зрозумів що насправді спричинило сутичку між командами. До того удару що ти описав був аналогічний підлий удар 20-го. Де Тенопіль того рагуля сандаля нарив, в якому селі?
    temamx2727
    online
      temamx2727, 29.09.2020 06:14
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Федько, 28.09.2020 18:24
    0:55
    негр крыса редкостная
    Дали бы им один на один замахаться, тогда бы посмотрели кто крыса. Негр дал ответку, рядом со всей его командой, знал что налетят все, тут как бы смелость нужна. Андестен?
    rugby1970
    online
      rugby1970, 28.09.2020 19:08
    0
    О, спорт, ты - мир!