European Masters: у ​​фіналі зустрінуться Гоулд і Селбі

На турнірі в Англії залишилося зіграти один матч

2425
1
wst.tv. Мартін Гоулд

В англійському Мілтон-Кінсі наближається до завершення рейтинговий снукерний турнір, European Masters. Напередодні були зіграні поєдинки спершу 1/4, а потім і 1/2 фіналу.

Лідер світового рейтингу Джадд Трамп на шляху до чвертьфіналу програв тільки 2 фрейми в 4-х зустрічах. У матчі з Кайреном Вілсоном він підтвердив, що знаходиться у відмінній формі. Джадд оформив 2 сенчурі і три півсотенні серії, що дозволило йому вийти в півфінал - 5:2.

Однак там на нього чекав Мартін Гоулд, головна несподіванка турніру. Він уже вибив двох високорейтингових гравців - в першому раунді Джона Хіггінса, а в чвертьфіналі Яня Біньтао. У півфіналі суперники обмінювалися фреймами, а за рахунку 3:3 Гоулд пішов у відрив, завершивши матч серією в 102 очки - 6:3! Відзначимо, що Мартін, №53 в світовому рейтингу, вийшов у фінал рейтингового турніру вперше з 2016-го. Тоді він завоював свій єдиний в кар'єрі титул, у вирішальному поєдинку German Masters обігравши Люку Бреселя. До слова, на шляху до фіналу Гоулд також пройшов Джадда Трампа.

Шон Мерфі у впертій боротьбі здолав чинного володаря титулу European Masters Ніла Робертсона. Суперники оформили по 3 півсотенні серії, але у вирішальному фреймі сильнішим виявився Шон - 5:4.

У півфіналі Мерфі зустрічався з Марком Селбі, який волею обставин до цього провів лише 3 поєдинки на турнірі. Його суперник по першому раунду Майкл Вайт був змушений самоізолюватись, оскільки здав позитивний тест на коронавірус. А вранці в день матчу 1/16 фіналу у опонента Селбі Марка Девіса вкрали кий (який, до речі, вже встигли повернути!). У чвертьфіналі Дін Цзюньхуей почав з серії в 93 очка, після чого Селбі виграв 5 партій поспіль, оформивши 4 півсотенні серії - 5:1.

Півфінал із Шоном вже сам Марк почав активніше, оформивши 2 півсотенні серії, виграв і третій фрейм. Після обміну партіями суперники пішли на перерву за рахунку 4:1 на користь Селбі. Після відновлення гри Мерфі спробував врятувати матч, узяв два фрейми, але в підсумку перемогу святкував Марк - 6:3.

Фінал відбудеться в неділю, 27 вересня, і пройде у форматі до 9-ти перемог.

European Masters, 1/16 фіналу (25 вересня)
Ніл Робертсон  – Аллан Тейлор  – 5:2
Пан Цзюньсюй  –  Баррі Хокінс  – 5:2
Том Форд  – Стівен Магуайр  – 5:1
Чжоу Юелун  – Шон Мерфі  – 1:5
Марк Аллен  – Ешлі Карті  – 5:2
Дін Цзюньхуей  – Лю Хаотянь  – 5:2
Лайем Хайфілд  – Стюарт Бінем  – 4:5