ВІДЕО. Українець Богачук здобув 18-ту дострокову перемогу на профі-рингу

Мексиканець Алехандро Давіла не зміг продовжити бій після 6-го раунду

ВІДЕО. Українець Богачук здобув 18-ту дострокову перемогу на профі-рингу
© Twitter. Сергій Богачук

Український проспект-нокаутер Сергій Богачук (18–0, 18 КО) продовжує знищувати суперників і підбиратися до чемпіонських поєдинків.

В ніч з 25 на 26 вересня 25-річний українець провів бій у мексиканській Меріді. У головному поєдинку вечора його суперником був місцевий 32-річний боксер Алехандро Давіла (21–2–2, 8 КО).

У дуелі планувалося 10 раундів, але стільки Сергію не знадобилося. Богачук весь бій володів перевагою, і мексиканець не зміг продовжити поєдинок після 6-го раунду. Судді зафіксували технічний нокаут, і це 18-та перемогу Богачука на профі-рингу!

Сергій Богачук (Україна) – Алехандро Давіла (Мексика) – TKO 6/10

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Akella_147
    online
      Akella_147, 26.09.2020 16:11
    +2
    4 раунд , а он дышит и двигается как после 15-го, конечно наши поздравления, но дальше...
    nordi
      nordi, 26.09.2020 13:28
    +3
    KARABAS55, 26.09.2020 09:34
    Сыроват он ещё для титульных боёв. Даже в этом бою он выиграл, но пропускал очень много.
    не розумію, чому мінусують і в чому ейфорія? Мексиканець, розуміючи, що 10 раундів не витримає зробив ставку на дострокову і вкладавсь в удари. Дуже виснажився, але й значно молодший Сергій в 5-6 раунді вже ледь викидав уповільнені неточні удари. Не знаю, щоб він робив в 10раунді. Точних, акцентованих ударів обмаль. А так, мої вітання, молодчина, рекорд класний. Чемпіонских боів і перемог
    Бокс и Политика
    online
      Бокс и Политика, 26.09.2020 12:19
    +2
    Поздравляю!
    Volodymyr Nochvai
      Volodymyr Nochvai, 26.09.2020 12:06
    +3
    Це справжній бокс від якого отримуєш задоволення! Молодці хлопці!
    drogovizkiy
      drogovizkiy, 26.09.2020 10:25
    +3
    Молодець
    Чомусь мало інформації на сайті про цього боксера, але може це не потрібно, бо ми майже кожну риболовлю Усика і Ломаченка знаємо, кожен вислів Усика в бік Чісори
    KARABAS55
      KARABAS55, 26.09.2020 09:34
    -3
    Сыроват он ещё для титульных боёв. Даже в этом бою он выиграл, но пропускал очень много.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 26.09.2020 09:28
    +2
    Бокс в мексиканском стиле куда интересней смотреть, чем балет Ломаченко.
    Молодец Богачук. Все 18 боев завершил нокаутом. После этого боя должен войти в ТОП 5. Еще пару боев и выйдет на титульный. Сергей на Олимпиаде не участвовал, но в его послужном списке есть победа над Олимпийским чемпионом.
    nordi
      nordi, 26.09.2020 13:28
    +3
    KARABAS55, 26.09.2020 09:34
    Сыроват он ещё для титульных боёв. Даже в этом бою он выиграл, но пропускал очень много.
    не розумію, чому мінусують і в чому ейфорія? Мексиканець, розуміючи, що 10 раундів не витримає зробив ставку на дострокову і вкладавсь в удари. Дуже виснажився, але й значно молодший Сергій в 5-6 раунді вже ледь викидав уповільнені неточні удари. Не знаю, щоб він робив в 10раунді. Точних, акцентованих ударів обмаль. А так, мої вітання, молодчина, рекорд класний. Чемпіонских боів і перемог
    Volodymyr Nochvai
      Volodymyr Nochvai, 26.09.2020 12:06
    +3
    Це справжній бокс від якого отримуєш задоволення! Молодці хлопці!
    drogovizkiy
      drogovizkiy, 26.09.2020 10:25
    +3
    Молодець
    Чомусь мало інформації на сайті про цього боксера, але може це не потрібно, бо ми майже кожну риболовлю Усика і Ломаченка знаємо, кожен вислів Усика в бік Чісори
    Akella_147
    online
      Akella_147, 26.09.2020 16:11
    +2
    4 раунд , а он дышит и двигается как после 15-го, конечно наши поздравления, но дальше...
    Бокс и Политика
    online
      Бокс и Политика, 26.09.2020 12:19
    +2
    Поздравляю!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 26.09.2020 09:28
    +2
    Бокс в мексиканском стиле куда интересней смотреть, чем балет Ломаченко.
    Молодец Богачук. Все 18 боев завершил нокаутом. После этого боя должен войти в ТОП 5. Еще пару боев и выйдет на титульный. Сергей на Олимпиаде не участвовал, но в его послужном списке есть победа над Олимпийским чемпионом.