Найкращий стрибок в сезоні. Бех-Романчук виграла етап Діамантової ліги

Українська легкоатлетка в шостій спробі стрибнула в довжину на 6.91 м

9180
5
Diamond League. Марина Бех-Романчук

Українська спортсменка Марина Бех-Романчук виграла змагання зі стрибків у довжину на останньому етапі Діамантової ліги 2020, який проходить у Досі, столиці Катару.

Віце-чемпіонка світу у вирішальній шостій спробі стрибнула на 6.91 м, і це стало для неї найкращим результатом поточного сезону.

Змагання мали експериментальний формат: вирішальний 6-й стрибок виконували тільки три найкращі спортсменки на той момент. І місця розподілялися саме за результатом фінального стрибку, всі попередні спроби не враховувалися.

Шведка Хадда Санья, яка лідирувала після 5 спроб (6.85), зайняла 3-тє місце, невдало виконавши останній стрибок (6.55). Срібну медаль завоювала Езе Бруме з Нігерії (6.71 у попередніх, 6.68 у фінальній спробі).