1

Олена Вороніна та Андрій Ягодка виграли Кубок України з фехтування

У Черкасах відбувся Кубок України з фехтування на шаблях

facebook.com/fencing.ukraine

Киянка Олена Вороніна та одесит Андрій Ягодка – переможці Кубка України з фехтування на шаблях, що проходив 19-20 вересня в Черкасах.

У фіналі Вороніна виграла в одеської шаблістки Олени Кравацької (15:10), а Ягодка розібрався з Богданом Платоновим (15:13) із Миколаєва.

Бронзовими призерками стали представниця Миколаєва Валерія Проченко та Аліна Комащук із Хмельницького. У півфіналі Комащук одним ударом поступилась Кравацькій (14:15), а Проченко програла Вороніній (9:15). У чоловіків на третю сходинку п’єдесталу піднялись Василь Гумен із Києва та Богдан Боговін із Миколаєва. На стадії 1/2 фіналу Гумен не впорався з Платоновим (10:15), а Гумен – із Ягодкою (14:15).

У жіночій командній першості золото здобули шаблістки з «Київ-1» – Юлія Бакастова, Олена Вороніна, Ніна Сінякова та Марія Цимбота. У заключному бою змагального дня вони перемогли опоненток із Миколаєва Дану Баглай, Олександру Бондар, Олександру Мамонтову та Валерію Проченко з рахунком 45:43. Третіми стали черкаські фехтувальниці Валерія Гнідашева, Діана Залевська, Олена Прокуда та Дарина Науменко.

У чоловіків же на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись шаблісти з «Київ-1» – Вадим Байдаченко, Василь Гумен, Іван Писаренко та Олексій Стаценко. У фіналі вони здобули перемогу над миколаївцями Юрієм Цапом, В’ячеславом Дзюбою та Богданом Боговіном – 45:40. Володарями бронзи стали Олександр Каракай, Богдан Платонов, Олександр Красовський та Іван Нікітін із команди «Черкаси-1».