Мірча ЛУЧЕСКУ: «Пояснив Ахметову, чому очолив Динамо»

Власник «помаранчево-чорних», в свою чергу, побажав успіхів тренеру

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Пояснив Ахметову, чому очолив Динамо»
© ФК Шахтар. Мірча Луческу та Рінат Ахметов

Румунський фахівець Мірча Луческу, який 12 років віддав роботі з «Шахтарем», розповів, що у нього був діалог з президентом «гірників» Рінатом Ахметовим, в рамках якого тренер пояснив свому колишньому босу, чому зважився очолити київське «Динамо».

«Перш за все, я сумував за Україною. Я хотів повернутися сюди, де у мене були хороші результати. Я пояснив Рінату Ахметову, чому я так вчинив. Він побажав мені удачі і зрозумів, чому я вирішив піти на такий крок».

«Я хотів повернутися в футбол і потрапити в чемпіонат, який змінюється, починає рости. Мене також приваблювало, що в київському «Динамо» були молоді гравці, багато хто розповідав мені про їхній талант і про те, як їм належить стати всесвітньо відомими, щоб грати у великих командах. Це те, чим повинен займатися тренер - допомагати молодим футболістам рости», - зазначив Луческу.

Нагадаємо, з «Динамо» Мірча Луческу вже встиг обіграти «Шахтар» з рахунком 3:1, і виграти Суперкубок України-2020.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Prosport.ro

(58 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 07.09.2020 15:50
    +3
    Странная ситуация.
    Представил себе,как я уволился со своего завода,на котором отработал 20 лет.
    Ушел на другое предприятие,потом на третье.
    И вот меня приглашают на четвертое предприятие,и я объясняю директору первого,почему я туда иду работать
    Можно по-разному относиться к цыгану (лично мне он очень несимпатичен и я против его назначения шлимазлом)...
    Но ситуация в отношениях кр.отовня-цыган - это
    Servicant
      Servicant, 07.09.2020 15:47
    -1
    turist86, 06.09.2020 20:56
    Бреше циган. Пішов у Динамо, бо жоден інший клуб не запрошував
    Скорее наоборот, в Динамо больше никто не соглашался идти
    Ukraine
      Ukraine, 07.09.2020 15:42
    +2
    Нічого особистого, тільки бізнес.
    Раніше Шахта звільнила сама Луческо, згодом він намагався повернутись, теж відмовили, викинули як шмаття на вулицю.
    Чого ж тепер дивуватись що він прийшов в ДК? Самі ж винуваті.
    Хто платить, той і замовляє музику.
    DIiMax2
    online
      DIiMax2, 07.09.2020 13:46
    0
    Щоб піднасрать всім Українцям а вони щей подякують
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 07.09.2020 11:52
    -9
    SportsMan, 07.09.2020 04:56
    Можно как угодно относиться к Луческу, но с какого перепугу он должен оправдываться перед Шльюхтером? Они его в отставку отправили? Отправили. Ну и пошли нах!
    Да он никто и зовут его никак. Всем кротам пох на старого цыгана, сейчас тренер в разы лучше. Пусть звонит хоть в колокол, это чучело теперь проблема глориков ДК
    SportsMan
    online
      SportsMan, 07.09.2020 04:56
    +2
    Можно как угодно относиться к Луческу, но с какого перепугу он должен оправдываться перед Шльюхтером? Они его в отставку отправили? Отправили. Ну и пошли нах!
    Shara
      Shara, 07.09.2020 00:14
    -5
    Ахметке насолить и доказать, что он его зря уволил. И только это, все остальное - сопли. А месть в данном случае - плохая причина. Ничего не получится. Пока все на хайпе, а к декабрю выть будут от него. Еще наржемся.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 07.09.2020 00:08
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Олег Тимофеюк, 06.09.2020 21:41
    Да плевать на тебя уже, ушёл и оставайся теперь в этом позорном днонамовском болоте.
    бесишься донбасос. Это хорошо
    spqr-te
    online
      spqr-te, 06.09.2020 22:27
    +3
    spqr-te, 06.09.2020 22:24
    До гри з Іспанією мають готувати не тренери, а психологи😤
    Бля з тих нервів не туди написав
    spqr-te
    online
      spqr-te, 06.09.2020 22:24
    +2
    До гри з Іспанією мають готувати не тренери, а психологи😤
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 06.09.2020 21:41
    -21
    Коментар згорнуто. Показати
    Да плевать на тебя уже, ушёл и оставайся теперь в этом позорном днонамовском болоте.
    kerch30
      kerch30, 06.09.2020 21:33
    +1
    turist86, 06.09.2020 20:56
    Бреше циган. Пішов у Динамо, бо жоден інший клуб не запрошував
    Карпати або Карпати-Галич могли запросити.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 06.09.2020 21:27
    -1
    Всё корректно.
    turist86
    online
      turist86, 06.09.2020 20:56
    -18
    Бреше циган. Пішов у Динамо, бо жоден інший клуб не запрошував
    Ivan Bishok
      Ivan Bishok, 06.09.2020 20:06
    +23
    Обьясняя, уже и отодрать разок успел бывшего хозяина)
    Ivan Bishok
      Ivan Bishok, 06.09.2020 20:06
    +23
    Обьясняя, уже и отодрать разок успел бывшего хозяина)
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 07.09.2020 00:08
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Олег Тимофеюк, 06.09.2020 21:41
    Да плевать на тебя уже, ушёл и оставайся теперь в этом позорном днонамовском болоте.
    бесишься донбасос. Это хорошо
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 07.09.2020 15:50
    +3
    Странная ситуация.
    Представил себе,как я уволился со своего завода,на котором отработал 20 лет.
    Ушел на другое предприятие,потом на третье.
    И вот меня приглашают на четвертое предприятие,и я объясняю директору первого,почему я туда иду работать
    Можно по-разному относиться к цыгану (лично мне он очень несимпатичен и я против его назначения шлимазлом)...
    Но ситуация в отношениях кр.отовня-цыган - это
    spqr-te
    online
      spqr-te, 06.09.2020 22:27
    +3
    spqr-te, 06.09.2020 22:24
    До гри з Іспанією мають готувати не тренери, а психологи😤
    Бля з тих нервів не туди написав
    Ukraine
    online
      Ukraine, 07.09.2020 15:42
    +2
    Нічого особистого, тільки бізнес.
    Раніше Шахта звільнила сама Луческо, згодом він намагався повернутись, теж відмовили, викинули як шмаття на вулицю.
    Чого ж тепер дивуватись що він прийшов в ДК? Самі ж винуваті.
    Хто платить, той і замовляє музику.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 07.09.2020 04:56
    +2
    Можно как угодно относиться к Луческу, но с какого перепугу он должен оправдываться перед Шльюхтером? Они его в отставку отправили? Отправили. Ну и пошли нах!
    spqr-te
    online
      spqr-te, 06.09.2020 22:24
    +2
    До гри з Іспанією мають готувати не тренери, а психологи😤
    kerch30
    online
      kerch30, 06.09.2020 21:33
    +1
    turist86, 06.09.2020 20:56
    Бреше циган. Пішов у Динамо, бо жоден інший клуб не запрошував
    Карпати або Карпати-Галич могли запросити.
    DIiMax2
    online
      DIiMax2, 07.09.2020 13:46
    0
    Щоб піднасрать всім Українцям а вони щей подякують