МАНЧІНІ: «Не вистачило різкості. Італія розчарована нічиєю з Боснією»

Головний тренер збірної Італії прокоментував матч 1-го туру Ліги націй

601
1
УЄФА

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні прокоментував нічию в 1-му турі Ліги націй проти Боснії та Герцеговини (1:1):

«Ми боролися до кінця, мали кілька моментів. В кінці матчу була деяка втома. Звичайно, ми розчаровані тим, що не виграли. Нам не вистачило різкості.

Це було дуже схоже на гру в Турині, коли Боснія сиділа біля своїх воріт, вичікуючи моменту для контратак. Так що потрібно було більше загострювати гру.

Рекордна серія з 11 перемог перервана? Ну, переможна серія рано чи пізно повинна була закінчитися. Ми раді, що вона перервалася нічиєю, а не поразкою.

Ми продовжимо грати з нашою основною структурою. Деякі гравці поміняються, тому що, очевидно, вони не можуть грати кожні три дні».