Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Ліга націй
|
1428
2

МИХАЙЛИЧЕНКО: «Готовий до боротьби за місце в стартовому складі збірної»

Легіонер «Андерлехта» - про перший виклик до національної команди

МИХАЙЛИЧЕНКО: «Готовий до боротьби за місце в стартовому складі збірної»
УАФ. Богдан Михайличенко

Лівий захисник «Андерлехта» і збірної України Богдан Михайличенко розповів про підготовку до матчів Ліги націй.
 
«Добре дістався. Знав, куди я їду. Дуже щасливий, що приїхав. Познайомився з хлопцями. Готовий до тренувань і досягати результату. Приїхав з дуже позитивними емоціями. Дуже чекав цього, багато працював. Залишилося тільки доводити на тренуваннях.
 
Збіг, що забив в дебютному матчі за «Андерлехт» і відразу викликали. Перейшов в нову команду, викликали в збірну. У мене зараз дуже цікавий період. Треба його прожити і рухатися далі.
 
«Андерлехт» - хороша команда, там хороші хлопці, допомагають. Тренер завжди підказує, багато працює зі мною. В цьому запорука успіху. І, звичайно, моя робота. 10 днів відпочив, приїхав в «Андерлехт», хлопці як понеслися - важко було.
 
Дивився всі матчі, хлопці позитивно відгукуються про збірну, хороші емоції тут. Тому радий приїхати. Зараз треба подивитися, які завдання в збірній. Мені будуть підказувати. Треба поспілкуватися з хлопцями, дізнатися, як вони грають, як рухаються.

Готовий до боротьби за місце в стартовому складі. Я сюди приїхав, щоб працювати і грати», - сказав Михайличенко.
 
Нагадаємо, збірна України в рамках перших двох турів Ліги націй прийме Швейцарію (3 вересня), а також відправиться на виїзд до Іспанії (6 вересня).
 
ВІДЕО. Всі дії Михайличенка в матчі проти Остенде

Володимир Клепач Джерело: Українська асоціація футболу (УАФ)
Оцініть матеріал
(9)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Клуб УПЛ готовий знятися з чемпіонату. Це станеться за однієї причини
Футбол | 11 сiчня 2026, 23:45 0
Клуб УПЛ готовий знятися з чемпіонату. Це станеться за однієї причини

«Рух» не гратиме у Першій лізі, якщо понизиться у класі

Вперше в історії дві українки зіграли у фіналах турнірів WTA в один день
Теніс | 11 сiчня 2026, 16:38 7
Вперше в історії дві українки зіграли у фіналах турнірів WTA в один день

Світоліна виграла трофей WTA 250 в Окленді, Костюк боролася за титул WTA 500 у Брісбені

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
ihor7003
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Maks23
Хороший игрок..удачи