Матч за участю Шахтаря увійшов до числа найкращих поєдинків сезону ЛЧ

Зустріч в Загребі виявилася дуже драматичною

8632
6

УЄФА зібрав найкращі матчі поточного сезону Ліги чемпіонів. До добірки потрапив неймовірний за драматизмом поєдинок за участю донецького «Шахтар» в Загребі проти місцевого «Динамо».

Ось як офіційний сайт УЄФА описує подробиці зустрічі:

«Динамо» Загреб - «Шахтар» - 3:3
6.11.19, Груповий етап, тур 4

Ще один град голів. За вісім хвилин до кінця рахунок був 1:1, після чого загребці створили ще два голи. Але «Шахтар» забив у відповідь, а потім знову. Жуніор Мораес подарував донеччанам надію на третій доданій хвилині, а юний Тете, який вийшов на заміну і дебютував в Лізі чемпіонів, реалізував 11-метровий на 98-й. Пенальті був призначений за фол на воротарі «Шахтаря» Андрієві Пятову. Так, ще були дві червоні картки...

Найяскравіший момент: Похід Пятова на останній кутовий і зароблений ним вирішальний пенальті».